dr Piotr Wojciechowski

Chirurg dziecięcy

Lekarz z powołania i zamiłowania. Wybitny chirurg, bardzo miły człowiek. Jednym zdaniem - uratował mi dziecko. Delikatny minus to odległe terminy oraz relatywnie krótki czas jaki poświęca pacjentowi (bardzo szybko mówi).

Lekarz z powołania i zamiłowania. Wybitny chirurg, bardzo miły człowiek.
Jednym zdaniem - uratował mi dziecko.

Chciałam wyrazić swoją wdzięczność za przeprowadzony zabieg wycięcia guza czoła. P. Doktor Wojciechowski jest nie tylko dobrym fachowcem, ale i bardzo sympatycznym człowiekiem, ze świetnym podejściem do pacjenta - właściwy człowiek na właściwym miejscu - Dziękuję i pozdrawiam! :)

Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo poważną i skomplikowaną operację wady wrodzonej, usunął mi ogromną deformację klatki piersiowej, z którą żyłam przez wiele lat, wcześniej nie miałam żadnej nadziei na wyleczenie tej wady. Dzięki Niemu żyję, jestem prawie zdrowa i sprawna. Dziękuję serdecznie!

Dziękuję serdecznie!

Najlepszy na świecie lekarz!!!! Razem z dr Miezynskim:)

Najlepszy na świecie lekarz!!!! Razem z dr Miezynskim:)

cudowny lekarz,człowiek,zupełnie bezinteresowny,pomaga również psychicznie:)dziękuję doktorze

Wspaniały, kompetentny lekarz i przemiły człowiek, ja również będę go zawsze wspominać jako naszego wielkiego dobroczyńcę, uratował mojego synka (2 m-ce), z całego serca polecam wszystkim.

Niezwykle ciepły czlowiek i wspaniały specjalista. Najważniejsze dla niego jest dobro jego małego pacjenta. Zrobił wszystko co było można by mój był zdrowy. Mieliśmy dużo szczęścia że to właśnie Pan Doktor był na dyżurze. Gorąco polecam tego lekarza bo niesienie pomocy jest jego powołaniem - od razu to widać. Dziękujemy Panie Doktorze

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz:) Nigdy nie zapomnę co zrobił dla mojego synka. Agnieszka.

Agnieszka.

Najlepszy chirurg!!! Wspaniały człowiek :)) do każdego podchodzi z sercem na dłoni :) Polecam:) M ;)