Chciałbym bardzo podziękować za uratowanie życia mojej żonie. Przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat dr. Wojtasika i przynajmniej w ten sposób wyrazić wdzięczność za ponad 2 miesiące udanego leczenia, dwóch operacji i wspaniałej opieki pooperacyjnej. Muszę również wspomnieć o zespole pielęgniarek na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Opieka z ich strony również zasługuje na wielkie podziękowania i uznanie. Gdyby tak przebiegało leczenie we wszystkich szpitalach to z pewnością opinia o naszej służbie zdrowia byłaby inna. Jeszcze raz wraz z żoną bardzo dziękujemy.

Wspaniały lekarz, który uratował mi życie. Operacja wielogodzinna, skomplikowana.Doktor Wojtasik stoczył heroiczną walkę żeby dać mi szansę na życie. Opieka w szpitalu jak i w poradni na najwyższym poziomie. Wszystkim polecam Pana Doktora jako znakomitego fachowca i wspaniałego człowieka.

Dziękuję za pomyślnie wykonaną operację usunięcia fragmentu dolnej części jelita grubego. Dziekuję za opiekę, kontroę i profilaktykę pooperacyjną. Dziękuję za miłą atmosferę zespołu lekarzy i pielęgniarek. Pozdrawiam Serdecznie i Polecam Wszystkim !!!

Ogromny szacunek i podziękowania dla Pana Doktora Piotra Wojtasika. Szybko i skutecznie zajął się mną i moją chorobą. Za każdym razem starał się zorganizować mi jak najszybciej badania a potem leczenie. Był moim operatorem i wiem, że lepiej nie mogłam trafić. Kiedy wylewałam łzy to sprowadzał mnie skutecznie na ziemię. Dzięki niemu jestem zdrowa i wiem, że tak już zostanie. Podziękowania dla całego zespołu Kl. Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej SPSK1 PUM w Szczecinie. Jeśli Pan to czyta to jeszcze raz dziękuję Panu i życzę wszystkiego co najlepsze. Dobro wraca.

Bardzo dobry lekarz.Może nie miał za dużo czasu,ale dokładnie wszystko wyjaśnił. Operacja była wykonana na 5tkę.Miałam operowany guz nadnercza Myelolipomę .Mało znany guz, dużo strachu i mało informacji. W moim województwie nikt takiego zabiegu nie wykonuje. Pan dr Piotr Wojtasik wiedział wszystko, nie stresował. Już po operacji... Została tylko blizna.Bardzo serdecznie dziękuje Panu doktorowi.

Kompetentny, godny zaufania. Stosunkowo małomówny, ale rzeczowy. Stara się nawiązać kontakt z pacjentem.

Może i dobry fachowiec, nie wiem,nie miałem okazji sprawdzić po jednej wizycie, ale wystarczyła by ocenić go jako wyrachowanego chama który myśli, że jest Bogiem.... Nie polecam.