lek. dent. Piotr Woszczek

W zasadzie tylko jeden minus - ciężko dostać się do kolejki, umówić na wizytę. Ale to pochodna całej reszty, jest sporo powodów które sprawiają, że tak ciężko o wizytę u tego stomatologa.

Lepszego dentysty na tym terenie nie znam. Byłam już u wielu i zawsze mówili że zęby które mi pan Woszczek wyleczył są zrobione solidnie. Polecam!!!

Niestety nie mam opinii odnośnie samego leczenia.Jeżeli chodzi o podejście do osoby której stan zęba wymaga natychmiastowej pomocy tzn.są już dolegliwości bólowe jestem naprawdę osobą zawiedziona-odmówiono mi i odesłano..dlatego nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. Dodatkowo nie ma jakiejkolwiek możliwości żeby umówić się na wizytę-nie przyjmują i już.Takie zachowania świadczą też o stosunku do pacjenta więc nie polecam.

skoro musi byc dluzej niech bedzie, lecze sie u pana Piotra od dobrych 5lat i nie mam zamiaru zmieniac a mialem juz kilku

To mój lekarz rodzinny, chodzę do Państwa Woszczek od 10 lat i jestem zadowolona. Polecam w 100%

Lekarz najlepszy u jakiego byłam ja i moja rodzina. POLECAm

Lekarz najlepszy u jakiego byłam ja i moja rodzina. POLECAm

Polecam!!! Lepszego lekarza nie znam... Przyjął mnie z bólem bez kolejkii załawił sprawe jak rzeba bylo.

Bardzo dokładny w tym co robi!Polecam wszystkim!

Bardzo dokładny w tym co robi!Polecam wszystkim!

Lekarz poświęca dużo czasu pacjentom, nie robi fuszerki, nie jest bardzo drogi, uprzejmy, bardzo polecam.