dr n. med. Piotr Wychowańskidr n. med. Piotr Wychowański - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

dr n. med. Piotr Wychowański

- tomografia,
- pantomogram,
- cefalometria,
- periotest

1 - podeście do pacjenta idealne, czego bardzo brakuje tego u innych lekarzy. Pan Wychowański wytłumaczył jasno co będziemy robić, 2- daje się poczuć bezpiecznie i pewnie na fotelu, 3 - i najważniejsze, poprawił mi zęby pod innym stomatologu. Spędzało mi to sen z powiek, a teraz mam piękny uśmiech, a co ważne zdrowy i to w kilka wizyt! jestem u Pana doktora pod kontrolą i szczerze innym polecam. Klinika również zadbana, dobry kontakt z personelem który jest miły i pomocny.

Gorace podziekowania dla Dr Piotra Wychowanskiego za wyjatkowo profesjonalna opieke stomatologiczna ,zwlaszcza w moim szczegolnym przypadku...Dziekuje za pelna informacje i terminowosc,, Dr Wychowanski jest wybitnym specjalista o bardzo wysokich kwalifikacjach a przy tym bardzo mily i z poczuciem humoru....Jest godny polecenia !!! ZALACZAM pozdrowienia i podziekowania dla calego zespolu pracujacego w gabinecie doktora za zyczliwosc i mila atmosfere a zwlaszcza dla wspanialej Pani DR ALEKSANDRY ..Krystyna W z Floridy

Przesympatyczna obsługa w placówce, Pan doktor również miły i daje się odczuć bezpieczeństwo ( a obawiam się każdej z wizyt ). Teraz jestem po dwóch i jest dobrze, więc cieszę się, że znalazłam tu Pana doktora. Praca z nim jest bezapelacyjnie najlepsza. Polecamc

Najlepszy chirurg!!!! Polecony przez znajomych,teraz polecam i ja.Przede wszystkim bardzo,bardzo dokładny i tłumaczy wszystkie zawiłości medyczne,w taki sposób,że poczułam się na fotelu u Doktora bardzo wyjątkowo i wiedziałam,że jest 100% szczery w tym,co mówi i robi.Na chwilę obecną mąż ma implanty zrobione przez Doktora (bezproblemowo) i piękne korony,które wyglądają jak naturalne zęby.Ja jestem po leczeniu kanałów zęba -myślałam,że ząb nie nadaje się do uratowania i trzeba go wyrwać, jednak Doktor uratował go i mam w tym miejscu piękny odbudowany ząb,tak że nikt się nie domyśla,że nie jest naturalny :) Jestem bardzo zadowolona i zdecydowałam się również na implant,bo to co robi Doktor,to cudo!

Doktor Wychowański robił mi licówki i korony,efekt przerósł moje oczekiwania,do tego stopnia,że ufam tylko doktorowi i leczymy się u doktora Wychowańskiego całą rodziną od kilku lat. Specjalista,najlepszy chirurg i protetyk w stolicy. Maciej

Maciej

Konkretny i rzeczowy lekarz z powołania. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości. Skuteczny. Nowoczesny sprzęt i dobre materiały. Polecam nawet najbardziej wymagającym.

Niedawno doktor wyrywał mi ósemkę. Trwało to może z 5 minut łącznie ze znieczuleniem. Bez bólu, a następnego dnia nie czułam żadnego dyskomfortu, choć koleżanki puchły i je bolało. Polecam doktora, cieszę się, że trafiłam w jego ręce-na jego fotel :)

Polecam doktora, cieszę się, że trafiłam w jego ręce-na jego fotel :)

Świetny lekarz, podjął się naprawy tego co zrobil inny lekarz, przeleczyl mi wszystkie zęby bez naciagania. Przy ostatnim, ktory wygladal ok, otworzyl go z zastrzeżeniem, że jesli, bedzie ok to zamknie mi go na własny koszt. (Z wierzchu ok a w srodku tragedia). Pelen zakres uslug, super sprzet. Gdy przyjechalam z córką, po wypadku na placu zabaw, przyjął nas bez zapisu, nie wziął złotówki. Mam sliczny usmiech i to tylko dzieki doktorowi. Spelnił moje marzenie, by móc uśmiechać się od ucha do ucha.

Bardzo szybka wizyta i niestety doktor slabo wytlumaczyl przebieg leczenia.Bardzo drogo,a gabinet nie robi imponujacego wrazenia.

Leczymy się u doktora Piotra od 8 lat,zawsze bez zarzutu,konkretnie,z dowcipem,znajomym poleciliśmy,również bardzo zadowoleni.Czyszczenie zębów najdokładniejsze i bardzo delikatnie u pani Edytki,polecam,zawsze z uśmiechem. A.