dr n. med. Piotr Wychowańskidr n. med. Piotr Wychowański - zdjęcie profilowe

- tomografia,
- pantomogram,
- cefalometria,
- periotest

Jestem po pierwszej wizycie u p. doktora i ostatniej. Już w poczekalni poczułam się jakbym trafiła do jakiejś sekty. Recepcjonista roztaczał przede mną wizje jakim wielkim fachowcem jest jego szef, kogo leczył oraz jakie badania może mi zlecić, no i zlecił! Wyszłam z zatrutym zębem , a w portfelu ubyło mi 500 zł.

Odradzam ze względu na brak zaufania.Ktoś już gdzieś wspominał,że doktor namawia na zabiegi,które okazują się zbędne :( Plan leczenia i cennik radzę skonsultować ze specjalistami,którzy będą mieli dla was więcej czasu:okaże się,że w innych miejscach będzie taniej,lepiej i piękniej (przerażają mnie te bohomazy w poczekalni i wąskie korytarzyki!!!! Gabinet urządzony przez totalne bezguście,bez obrazy dla bezguścia). Elżbieta

Elżbieta

Niestety,z żalem wystawiam słabą notę,ale jest coraz gorzej i zaufanie do kompetencji tego doktora jest u mnie na zerowym poziomie. Kasa,kasa,kasa.

Jestem pacjentem doktora Wychowańskiego od 11 lat. Ufam kompetencjom pana doktora, który kompleksowo podchodzi do leczenia, do tego bardzo dokładnie tłumaczy stomatologiczne zawiłości i przebieg proponowanego leczenia. Zawsze poświęca mi wystarczająco dużo czasu. Jeśli implanty lub korony, to tylko u doktora Wychowańskiego!

Szczerze odradzam,naokoło jest wiele gabinetów które oferują usługi na wyższym poziomie i o 40 a nawet 50 % taniej.

1 - podeście do pacjenta idealne, czego bardzo brakuje tego u innych lekarzy. Pan Wychowański wytłumaczył jasno co będziemy robić, 2- daje się poczuć bezpiecznie i pewnie na fotelu, 3 - i najważniejsze, poprawił mi zęby pod innym stomatologu. Spędzało mi to sen z powiek, a teraz mam piękny uśmiech, a co ważne zdrowy i to w kilka wizyt! jestem u Pana doktora pod kontrolą i szczerze innym polecam. Klinika również zadbana, dobry kontakt z personelem który jest miły i pomocny.

Przesympatyczna obsługa w placówce, Pan doktor również miły i daje się odczuć bezpieczeństwo ( a obawiam się każdej z wizyt ). Teraz jestem po dwóch i jest dobrze, więc cieszę się, że znalazłam tu Pana doktora. Praca z nim jest bezapelacyjnie najlepsza. Polecamc

Gorace podziekowania dla Dr Piotra Wychowanskiego za wyjatkowo profesjonalna opieke stomatologiczna ,zwlaszcza w moim szczegolnym przypadku...Dziekuje za pelna informacje i terminowosc,, Dr Wychowanski jest wybitnym specjalista o bardzo wysokich kwalifikacjach a przy tym bardzo mily i z poczuciem humoru....Jest godny polecenia !!! ZALACZAM pozdrowienia i podziekowania dla calego zespolu pracujacego w gabinecie doktora za zyczliwosc i mila atmosfere a zwlaszcza dla wspanialej Pani DR ALEKSANDRY ..Krystyna W z Floridy

Bardzo szybka wizyta i niestety doktor slabo wytlumaczyl przebieg leczenia.Bardzo drogo,a gabinet nie robi imponujacego wrazenia.

Doktor Wychowański robił mi licówki i korony,efekt przerósł moje oczekiwania,do tego stopnia,że ufam tylko doktorowi i leczymy się u doktora Wychowańskiego całą rodziną od kilku lat. Specjalista,najlepszy chirurg i protetyk w stolicy. Maciej

Maciej