Piotr Wyrozębski

Terapeuta

Opiszę swój przypadek. Trafiłam do Pana Piotra Wyrozębskiego dzięki koleżance. Byłam na egzotycznej wycieczce i złapałam tamtejsze pasożyty. W gabinecie otrzymałam zioła oraz terapię biorezonansem. Po kilku sesjach zaczęłam wydalać z siebie obumarłe robaki. Było to obrzydliwe. Dzięki terapii Pana Piotra czuję się bardzo dobrze. Terapia podziałała błyskawicznie. Wszystkim polecam wizytę u Pana Piotra.

Dzień dobry. Zgłosiłam się do Pana Piotra z polecenie sąsiadki, która leczy się już od jakiegoś czasu. Potwierdziła się borelioza. Odbyłam 3 cykle terapii przeciwko boreliozie. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że przeprowadzona terapia spowodowała, że nie bolą mnie wszystkie kości i stawy, rano mogę normalnie wstać bez bólu, ustąpiły bóle głowy. Stosuję się ściśle do zaleceń Pana Piotra, używam każdego dnia krople detoksykacyjne i zaleconą dietę. Widzę bardzo dużą poprawę swojego stanu zdrowia. Dziękuje za uwagę.

Terapię na boreliozę zamówiła mi siostra, która wyleczyła się właśnie w tym gabinecie. Kleszcz ugryzł mnie jakieś 4 lata temu. Nie miałem rumienia ani nic takiego. Nic się ze mną nie działo i samo z siebie zapomniałem o tym incydencie. W grudniu zacząłem się bardzo źle czuć. Zaczęły mnie bardzo boleć kości. Lekarz rodzinny dał leki przeciwbólowe i stwierdził, że w tym wieku to już bolą zwyrodnienia i muszę z tym żyć. Zacząłem braćte leki ale w trakcie zaczęły mnie boleć stawy kolanowe i łokcie. Zgłosiłem się do neurologa, który ...

Lekarz rodzinny dał leki przeciwbólowe i stwierdził, że w tym wieku to już bolą zwyrodnienia i muszę z tym żyć. Zacząłem braćte leki ale w trakcie zaczęły mnie boleć stawy kolanowe i łokcie. Zgłosiłem się do neurologa, który stwierdził, że mam łokieć tenisisty i dał mi leki. Nic nie pomagało a wręcz było coraz gorzej. Wtedy siostra opowiedziała mi o swoich objawach i o tym jak wyleczyła się z boreliozy w gabinecie w Kętrzynie. Zgłosiłem się na badanie i okazało się, że także mam boreliozę z początkiem neuroboreliozy. Zrobiłem wyniki z krwi i niestety wszystko się potwierdziło. Chodziłem na zabiegi długo ale solidnie, raz w tygodniu na trzy godziny. Bóle, zaczęły odchodzić dopiero po 3 serii czyli 12 zabiegach. Inni mówili, że odczuwali poprawę po 3 zabiegach a ja dopiero po 12. Na szczęscie mam to już za sobą, wróciła energia, chęci do wstawania z łóżka no i mogę w końcu wrócić do pracy. Nie miałem nadziei, że taka terapia może mi pomóc. Było warto i jestem dumny z siebie, że wytrwałem w tym wszystkim i nie przerwałem jak nie było fajerwerków po kilku zabiegach. Dziś wszystkich namawiam na badanie się na boreliozę bo przecież każdy może ją złapać a objawy ujawniają się po kilku latach.

Dla mnie Pan Piotr pomógł bardzo przy boreliozie. Ta terapia z dnia na dzień sprawiała, że czułam się lepiej. Dziękuje Iwona

Bardzo polecam badania i terapie w gabinecie Pana Piotra Wyrozębskiego. Pan Piotr zajął się mną bardzo dobrze, podszedł do problemu bardzo profesjonalnie. Zrobił badania, wyjaśnił co z nich wyszło i zaproponował terapię. Otrzymałam rozpisane suplementy jakie mam przyjmować, otrzymałam krople na detoksykację. Jestem bardzo szczęśliwa, że udała m się do tego gabinetu. Dzięki terapii odstawiłam hormony a także leki na cukrzyce. Moje wyniki laboratoryjne TSH zmieniły się na lepsze a cukry zaczynają się normować. Dziękuje.

Ja krótko napisze, była borelioza stwierdzona zarówno z krwi jak i w tym gabinecie. Po zabiegach, które trwały 4 miesiące boreliozy nie ma. Ja wszystkim polecam terapię.

Ja rowniez dołączam do pozytywnych opinii o panie Piotrze. Juz na pierwszej wizycie w jego gabinecie wzbudzil we mnie zaufanie. Przyszłam z wieloma problemami ale m. in. to najgorsze czyli borelioza. Pan Piotr porobił kilka badań i podszedł do tematu bardzo profesjonalnie. Zostałam zakwalifikowana do terapii brt na boreliozę oraz kurację detoksykacyjną na mój układ limfatyczny. Wszystko dostalam bardzo dokładnie opisane. Juz po 3 seriach zabiegów oraz stosowania jego zalecen naprawde widzę efekty. Pan Piotr stawia bardzo trafne diagnozy i udziela specjalistycznych porad do tego wszystko jest zrozumiale opisane na wypisie. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia gabinetu jeśli już nikt Wam nie może pomóc. W moim przypadku zadziałało.

Dziękuje za pomoc w wyleczeniu grzybicy w organizmie. Leczyłam się wszystkim czym się dało, łącznie z lekami typu Orungal, Flukonazol itp. Niestety grzybica wracała a po tych lekach moja wątroba coraz gorzej się czuła i dawała sygnały, że już nie mogę tego typu leków przyjmować. Mój język był porośnięty biało-żółtym nalotem i było to bardzo nieprzyjemne dla mnie i dla ludzi, z którymi mialam kontakt, ponieważ mój zapach z ust był okropny. Pewnego dnia koleżanka w pracy powiedziała, że była na badaniu w Gabinecie Terapii Naturalnych w Kętrzynie z podobnym problemem i Pan Piotr bardzo jej pomógł. Przyjechałam także na wizytę, bardzo urzekła mnie "obsługa" Pana Piotra. Cała wizyta można powiedzieć była zaplanowana jak ma wyglądać, nie było w tym chaosu. Przeprowadzil Pan wywiad, zrobił badania, zalecił suplementy, dietę, detoksykację oraz zapisałam się na terapię BRT. Dziś mija kilka miesięcy i mój język jest różowiutki a nie biały jakbym ciągle piła mleko. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na ten gabinet przypadkiem bo dalej bym się zmagała z tym grzybem. Jak to się mówi, nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego wiem, że los postawił mi Pana Piotra na drodze aby zakończyć walkę z grzybem. Bardzo dziękuje i oczywiście wszystkim polecam spotkanie z Panem Piotrem.

Dzięki pomocy Pana Piotra i jego terapii udało się mojej żonie uniknąć noża. Miała stwierdzone HPV, Chlamydie do tego probiły się mięśniaki, torbiele wyglądało to naprawdę bardzo zle. Lekrze chcieli wycinać. Terapia BRT oraz detoksykacja spowodowały, że wszystko poznikało. Prawdopodobnie były to otorbione bakterie a nie guzy.Wyniki ma wszystkie w normie, wszystkie markery wróciły do poziomów z dolnej granicy. Będziemy do końca życia polecać gabinet.

Polecam terapię boreliozy w gabinecie terapii naturalnych. Dzięki terapii normalnie funkcjonuje w życiu codziennym, nie jestem ospała i apatyczna. Przesypiam całą noc, co wcześniej było tylko w sferze moich marzeń.