Piotr Wyrozębski

Terapeuta

Żaden lekarz i żadne wyniki z krwi nie wskazały tego co badanie wGabinecie Terapii Naturalnych u Piotra Wyrozębskiego. Byłam zdiagnozowana jako hipochondryk a okazało się, że mam boreliozę. Nie wierzyłam, że żaden lekarz tego nie stwierdził, ale po kilku zabiegach na boreliozę i oczyszczeniu organizmu z toksyny boreliozy wiem, że Pan Piotr ma rację i postawił trafną diagnozę. Dziękuje.

Lekarz rodzinny się poddał, dawał ciągle antybiotyki a zdrowie moje było w coraz gorszym stanie. Doszła do tego grzybica przewodu pokarmowego od leków. Pana Wyrozębskiego znalazłem przez internet, szukałem specjalisty od boreliozy. Biorezonans tani nie jest, ale diagnoza była trafna i leczenie nim skuteczne. Przyjeżdzałem 2 x w tygodniu na zabiegi. Po serii terapii czułem ulgę w moich dolegliwościach. Poleciłem wizytę kliku moim znajomym, wszyscy są bardzo zadowoleni ja również.

Borelioza wykryta u zakaznika. Zalecone antybiotyki. Nie kupiłem. Zdecydowałem się na terapię brt w tutejszym gabinecie. Po kilku seriach czuję się zdrowszy. Nie odczuwam bóli stawów. Przed terapią bolały mnie na okrągło, non - stop. Jestem w trakcie terapii. Każda seria kończy się sprawdzeniem poziomu boreliozy - u mnie się zmniejsza co odczuwam całym ciałem. Dziękuje.

Bardzo miła obsługa. Badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne. Polecam każdemu, kto chce się dowiedzieć o stanie swojego całego organizmu. Terapia, która została zalecona bardzo mi pomogła bo czuję sie o wiele lepiej niż przed terapią.

Na pierwszej konsultacji byłam rok temu a trafiłam do gabinetu Pana doktora po chodzeniu do wielu lekarzy, którzy nie potrafili mnie zdiagnozować wmawiając mi, że nic mi nie dolega a ja tylko sobie wymyślam. Pierwszy raz w życiu spotkałam specjalistę, który nie jest rutynowcem. Pan Piotr potrafi wysłuchać, przeanalizować i spojrzeć na organizm holistycznie. Trafna diagnoza, celowana terapia i Pan Piotr wykrył u mnie szybko postępującą boreliozę. Zalecił terapię BRT oraz detoksykację. Ogromne podziękowania dla Pana Piotra Wyrozębskiego, który jest prawdziwym specjalistą i zajął się mną bardzo dobrze. Praktycznie po niecałych trzech miesiącach czułam, że wracam do życia. Jestem niesamowicie wdzięczna za pomoc, poświęcony czas.Polecam każdemu, kto jeszcze się waha!

Moja przygoda z boreliozą oraz gabinetem Pana Piotra zaczęła się kilka lat temu. Przyjechałam po przeczytaniu opinii na ranking lekarzy oraz po namowie przyjaciółki, która także korzystała z porad Pana Piotra. Moja przygoda, bo inaczej nie można tego nazwać zaczęła się od bólu głowy, zawrotów, później paraliżu twarzy, aż na końcu poszło tak lawinowo, że mogło zakończyć się wózkiem. Bolało mnie już wszystko i bałam się tego przybicia do 2 kółek. Neurolodzy stwierdzili neuroboreliozę. Żadne antybiotyki, leki od neurologów nie pomagały na tyle aby się tego cholerstwa pozbyć. Bez zbędnej ...

Moja przygoda, bo inaczej nie można tego nazwać zaczęła się od bólu głowy, zawrotów, później paraliżu twarzy, aż na końcu poszło tak lawinowo, że mogło zakończyć się wózkiem. Bolało mnie już wszystko i bałam się tego przybicia do 2 kółek. Neurolodzy stwierdzili neuroboreliozę. Żadne antybiotyki, leki od neurologów nie pomagały na tyle aby się tego cholerstwa pozbyć. Bez zbędnej zwłoki zdecydowałam się na wizytę w gabinecie terapii naturalnych. Odległość mojego miejsca zamieszkania to 250 km ale dostałam nadzieje i nie mogłam jej wykorzystać. Gabinet to wspaniałe miejsce, cudowny Pan Piotr, który tak ustalił mi zabiegi, w taki sposób, że mogłam komfortowo na nich być i bezpiecznie dojechać bo to były godziny popołudniowe gdzie mój syn mnie woził po pracy. Pod opieką Pana piotra jestem już od kilku lat. Po tych wszystkich zabiegach, detoksykacji, oczyszczeniu z neurotoksyn boreliozy w tej chwili na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że czuję się znakomicie, praktycznie jak przed ugryzieniem kleszcza. Nie przyjmuje żądnych leków poza suplementami diety, typu witaminy, minerały, koenzymy itd. a mam ponad 50 lat. Polecam wszystkim z całego serca, bo takich ludzi, którzy czynią cuda jest naprawdę niewiele! Pan Piotr jest ostatnią deską ratunku przy boreliozie i zawsze będę twierdzić, że Pan Piotr mnie uleczył z czegoś czego niby nie można się wyleczyć.

Od wielu lat cierpiałam na poważne problemy trawienne. Do tego doszedł jeszcze ogromny stres. Męczyłam się tak, aż nie trafiłam na ten gabinet. Pan Piotr wykonał wszystkie możliwe diagnostyki i zalecił kurację detoksykacyjną. Moje problemy z trawieniem zaczęły powoli ustępować dzięki detoksykacji organizmu. Dziękuję za udzieloną mi pomoc, polecam wszystkim kto ma problemy a lekarze nie wiedzą co robić.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam terapię u Pana Piotra Wyrozębskiego. Bardzo miła atmosfera, łatwo się umówić na godzinę która nam odpowiada. Zabiegi odbywają się w dni robocze od 16. Ja pracuję więc dla mnie to idealna pora. Leczę tutaj boreliozę i po 3 seriach zabiegów odczuwam znaczącą poprawę mojego zdrowia. Wcześniej jezdziłem gdzieś indziej i żadnego efektu nie odczuwałem. Ogromny plus za bezpieczeństwo wdrożone w gabinecie podczas pandemii. Pozdrawiam

Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie,szczegółowe wyjaśnienia dotyczące terapii,bardzo dobra komunikacja, polecam!

Dzień dobry, Po ponad 2 letnich poszukiwaniach skutecznego naturopaty trafiłem do Gabinetu Pana Piotra Wyrozębskiego. Żadne badania krwi, ciągłe wizyty u róznych lekarzy gdzie trezeba za każdą wizytyę słono płacić nie pomogły. Pan Piotr podczas jednej wizyty wykrył przyczynę moich dolegliwości. Między innymi była to borelia. Leczenie w gabinecie rozpocząłem na początku grudnia 2019, 2 razy w tygodniu przyjeżdzałem na terapię brt i wczoraj badanie kontrolne wykazało brak boreliozy. Badanie kontrolne mam za 3 miesięce aby sprawdzić czy nic się nie odnowiło. Podczas terapi wróciła mi chęć do życia, wstałem ...

Dzień dobry,
Po ponad 2 letnich poszukiwaniach skutecznego naturopaty trafiłem do Gabinetu Pana Piotra Wyrozębskiego. Żadne badania krwi, ciągłe wizyty u róznych lekarzy gdzie trezeba za każdą wizytyę słono płacić nie pomogły. Pan Piotr podczas jednej wizyty wykrył przyczynę moich dolegliwości. Między innymi była to borelia. Leczenie w gabinecie rozpocząłem na początku grudnia 2019, 2 razy w tygodniu przyjeżdzałem na terapię brt i wczoraj badanie kontrolne wykazało brak boreliozy. Badanie kontrolne mam za 3 miesięce aby sprawdzić czy nic się nie odnowiło. Podczas terapi wróciła mi chęć do życia, wstałem rano i miałem energie do samego wieczora aby korzystać z życia co wczesniej było to niemożliwe. Pan Piotr ma bardzo dobre podejście do klientów, układa sam za każdym przyjazdem nowy program terapeutyczny po zeskanowaniu przed terapią co pozwala lepiej i skuteczniej uderzyć w niechcianego gościa. Ja polecam wizytę w tym gabinecie.