Piotr Wyrozębski

Terapeuta

Kiedy gabinet będzie czynny? Panie Piotrze czekam na wizytę do Pana 3 miesiące. Proszę o odpowiedz bo bardzo potrzebuje tych zabiegów u Pana.

Dzień dobry, jestem w trakcie terapii pomagającej przy boleriozie. Na mnie terapia zadziałała rewelacyjnie. Po praktycznie 5 przyjazdach zacząłem odczuwać mniejsze bóle stawów, zawroty głowy ustąpiły, wróciła energia. Niestety w związku z epidemią gabinet czasowo został zamknięty nad czym mocno ubolewam bo praktycznie tylko tego typu terapia mi pomagała. No cóż, wszyscy zamykają swoje biznesy ze względu na bezpieczeństwo więc pozostaje mi tylko czekać na kontakt kiedy będę mógł wrócić do zabiewgów.

Dzięki przypadkowi, że przejeżdżałem przez Kętrzyn i zobaczyłem reklamę gabinetu na przeciwko Tesco jestem zdrowy. Walczyłem o zdrowie bardzo długo praktycznie jeżdżąc po całym naszym województwie. Dopiero terapia w tym gabinecie sprawiła, że znalazłem odpowiednie miejsce dla moich dolegliwości. Pan Piotr zajął się mną holistycznie, od diagnozy do terapii wszystko dokładnie tłumacząc. Oczyścił mi organizm z toksyn zalegających następnie zajęliśmy się boleriozą i grzybicą. Terapia nie jest tania, musiałem z Ełku dojeżdżać co w pewnym momencie było już męczące ale czego się nie robi dla zdrowia. Podjąłem wyzwanie, zarezerwowałem częste wizyty na terapii. Z perspektywy czasu żałuję tylko dwóch rzeczy. 1. że zmarnowałem tyle czasu na odwiedzanie specjalistów wszelkiej maści, 2. że tak późno znalazłem ten gabinet. Teraz cala moja rodzina leczy się u Pana Piotra.

Pan Piotr zajął się mną naprawdę holistycznie. Pomógł mi na straszne zaparcia, wciąż nawracające infekcje pęcherza i narządów płciowych, złe samopoczucie tj ciagle zmęczenie. . Zalecone suplementy detoksykacyjne joalis oraz zabiegi biorezonansu usunęły Grzybice oraz lamblie. Dzięki terapii oraz uzupełnianiu niedoborów czuje się o niebo lepiej. Pan Piotr to profesjonalista, do tego chętnie tłumaczy i odbiera telefony.

Polecam na 100%😊pełen profesjonalizm podczas wizyty. Diagnostyka wskazała przyczyny mojej choroby. Korzystałam z detoksykacji organizmu kroplami Joalis. Bezpieczna, dyskretna rozmowa z Panem Piotrem. Efekty detoksykacji przerosły moje oczekiwania.

Polecam na 100%😊pełen

Super gabinet z profesjonalną diagnostyką i perfekcyjnie dobranymi zabiegami oraz preparatami. Jestem zachwycona efektem. Polecam :) :)

Fachowy, konkretny czlowiek. Wie co mówi i co robi. Holistyczne podejście, tak długo analizuje przypadek aż dowie sie co jest przyczyną schorzenia. 3lata temu Pan Piotr postawił mnie na nogi gdzie lekarze nie wiedzieli co mi jest a ze mną było tylko gorzej. Pan Piotr stwierdził bolerioze z powikłaniami neurologicznymi. Dzięki jego zaangażowaniu i przypisanej terapii jestem zdrowa. Dziękuje!!!!

Zgłosiłam się do Pana Piotra z polecania kolerzanki z powodu ciągłego zmęczenia, braku sił. Poczas diagnostyki okazało się, że jest zaburzenie tarczycy i prawdopodobnie Hashimoto. Dostałam zlecenie na wyniki z krwi panel tarczycowy. Okazało się, że wyniki również na to wskazały. Otrzymałam kurację detoksykującą tarczycę. Po kilku tygodniach zauważyłam niesamowite efekty :samopoczucie uległo poprawieniu, stan skóry oraz włosów również. Jestem pod stałą kontrolą Gabinetu Terapii Naturalnych i jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku.

Okazało się, że wyniki również na to wskazały.
Otrzymałam kurację detoksykującą tarczycę.

Dziękuje ale to bardzo dziękuje za pomoc przy terapii boreliozy. Dziękuje, że nie byłam z tym sama. Dziękuje, za godziny poświęcone na terapię. Pomoc Pana Piotra jest nieoceniona. Pomógł mi normalnie egzystować. Terapia Pana Piotra działa cuda.

Borelioza. Terapia kilka miesięcy. Różnicę w samopoczuciu poczułam po 3 serii zabiegów. Pan Piotr bardzo miły człowiek, pomaga we wszystkim jak tylko potrafi, dba o klienta. Chcę tylko podpowiedzieć, że terapia na 2 pętle przynosi szybsze efekty i wtedy większe odstępy przerw mogą być.