Piotr Wyrozębski

Terapeuta

Tylko Pan Piotr mi pomógł. Lekarze nie chcieli mi już pomagać bo wierzyli w to, że jestem zdrowy. Wszystkie objawy wracały jak strzał z gumki. Solidna diagnostyka u Pana Piotra Wyrozębskiego dała odpowiedz na wiele pytań. Wszystko było jasne. Potem już tylko była terapia, suplementacja i dążenie do pełnej sprawności. Polecam tego naturopatę, wie co robi, analizuje stan zdrowia bardzo dokładnie i zaleca trafne terapie oraz kuracje detoksykujące.

Diagnostyka w tym gabinecie to najlepsze co mogło mnie spotkać od służby zdrowia. Ogromne zaangażowanie Pana Piotra oraz jego wyniki w leczeniu mnie doprowadziły do tego, że nie odczuwam na dzień dzisiejszy żadnych dolegliwości z którymi walczyłam wiele lat. Profesjonalne podejście Pana Piotra do mojej osoby zaowocowało wlaśnie pozbyciem się cieżkiej dolegliwości, która przez medycynę praktycznie nie jest leczona a jest wyrokiem. Zapewne ciekawi jesteście co przyjmowałam. Dostałam suplementy, krople detoksykacyjne Joalis a także miałam terapię brt. Ten cały zestaw działań pomógł mi stanąć na nogi. Nie chce być tendencyjna ale tak jak większość polecam gabinet jako przyjazny dla pacjenta, każdy zostanie profesjonalnie obsłużony a Pan Piotr ma ogromną wiedzę i potrafi ją skutecznie wykorzystać. Dziękuje.

Terapię u Pana Piotra na boreliozę rozpoczęłam jakieś 6 miesięcy temu. Mój stan zdrowia był beznadziejny. Mąż mnie musiał wprowadzić na pierwszą wizytę. Lekarze postawili diagnozę Reumatoidalne Zapalenie Stawów. Pan Piotr zrobił badanie i powiedział, że to borelioza a nie RZS. Po tym czasie wiem, że miał racje. Po tych 6 miesiącach moje życie zmieniło się diametralnie. Kocham życie i życie kocha mnie. Wszystkim polecam terapię w gabinecie u Pana Piotra Wyrozębskiego.

Leczę się na boreliozę u Pana Piotra. Jestem bardzo zadowolony z terapii ponieważ widzę jej efekty. Czuję się znacznie lepiej a wcześniej tego nie było. Terapia jest w godzinach popołudniowych co mi odpowiada ze względu na pracę.

polecam serdecznie tego specjaliste, bardzo duża wiedza, zainteresowanie problemem z jakim się przychodzi