lek. dent. Piotr Wysiecki

2,5
2,9

Bardzo dobry dentysta i niedrogi. Polecam kazdemu. Bylam kilka razy u tego dentysty i zawsze uzyskalam wlasciwa pomoc.

Leczyłem się u wielu stomatologów i z autopsji mogę stwierdzić, że Pan doktor jest bardzo dobrym dentystą. Skupia się na pracy, a nie bajeruje i wyciąga kasę jak inni!

Moja opinia jest wręcz odwrotna ,super lekarz ,bardzo miły ,leczę się od paru lat nigdy nie spotkałem się z niemiłym podejściem .godny polecenia....

Kompetencji lekarza stomatologa nie będę ocenił gdyż nie mam na ten temat odpowiedniego wykształcenia medycznego. Ale za podejście do pacjenta to mogę coś napisać: Zachowanie stomatologa jest nie stosowne, nie zawaham się użyć słowa chamskie. Nic nie tłumaczy o stanie zęba, ciągle nadąsany. Bezczelne, chamskie odzywki jak tylko piśniesz coś na fotelu z bólu. Kompletne niezrozumienie po co i komu pomaga. Taka "komuna" - siadaj i nic nie gadaj I nie zapomnij podziękować. Żeby komuś nie przyszło do głowy przychodzić z dziećmi do tego pana !!!

Ale za podejście do pacjenta to mogę coś napisać:
Zachowanie stomatologa jest nie stosowne, nie zawaham się użyć słowa chamskie.
Żeby komuś nie przyszło do głowy przychodzić z dziećmi do tego pana !!!

bylam dzisiaj u Pana doktora tomyslalam ze jasna krew mnie zaleje piekelnie bolal mnie zab dziura dokladnie weszlad do gabinetu pana doktora i spytalam sie czy przyjmie mnie z pieleknym bolen a pan doktor kazal mi isc do swojego lekarza tylko ze moj ma urlop i co mialam zrobic z placzem poprosilam go czy mnei pezyjmie bo umre z bolu... jak juz mnie przyjal byl strasznie nie uprzejmy bolal mnie zab i stwierdzil ze jestem godzej niz 4 letnie dziecko zatrul mi zebza a dalej boli jak cholera

Bardzo dobry lekarz jest OK.Dobry dla dzieci.

Bardzo dobry lekarz jest OK.Dobry dla dzieci.

Gburowaty, niemiły, nie mający zielonego pojęcia o stomatologii.

Gburowaty, niemiły, nie mający zielonego pojęcia o stomatologii.

Ten pan to jest jakieś nieporozumienie! Odkąd zrobił specjalizację protetyki nie uznaje pacjentów robiących sztuczne zęby u kogo innego, przy tym nieuprzejmy, wręcz ordynarny. Ostatnio w połowie mojego zdania... "rzucił" słuchawką. Żenada, poziom co najmniej z rynsztoku.

Jedyny dentysta do którego idziesz z pewnością, że wyleczy to co trzeba i zminimalizuje ból, czyt. nie jest sadystą:)jeżdżę do niego mimo, że mieszkam 60 km dalej... polecam każdemu

Dla mnie jest IDEALNYM stomatologiem. Jest małomówny, to fakt ale naprawił to co inni "stomatolodzy" za niemałe pieniądze schrzanili... Poza tym jeśli samemu zapyta się o coś, to nie ma problemu z uzyskaniem informacji.