dr n. med. Piotr Żbikowskidr n. med. Piotr Żbikowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Żbikowski

Traumatolog, Ortopeda

zbikowski.az.pl

zbikowski.az.pl

Lekarz godny polecenia. Podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta. Operował mnie już dwa razy i za każdym razem wszystko było dobrze

Wybitny lekarz i wspanialy czlowiek. Mialam skomplikowane zmiany w stawie kolanowym, przestalam chodzic. Odwiedzilam kilku lekarzy, ktorzy mi nie pomogli. Dr. Zbikowski dokonal diagnozy, zaproponowal leczenie i przeprowadzil skomplikowana, kilku stopniowa operacje. Proces gojenia jeszcze trwa, ale juz chodze. Kazdy kontakt (konsultacje i natychmiastowe porady e-mailowe, rowniez weekenedy) dawal mi poczucie, ze jestem pod bardzo dobra opieka. Bardzo dziekuje Panie Doktorze.

Mogę tylko podpisać się pod opiniami. W czerwcu miałam wyjmowaną blachę z nogi wraz ze śrubki. Pan doktor bez problemu umówił się że mną na wizytę w gabinecie A następnie na operację. W kontaktach uprzejmy, miły i widać że wie co robi. Kompetentny a przy tym pacjent czuje się zaopiekowany .Odpowiada na każdego maila czego inni lekarze nie robią. Poświęca swój czas i przy tym jest cierpliwy, odpowiada na każde pytanie. Bardzo dziękuję za pomoc i opiekę.

Znakomity lekarz, konkretny, kompetentny, uprzejmy, wesoły. Nie mam nic do zarzucenia, może i wizyty nie trwają zbyt długo, aczkolwiek jeśli człowiek ma wiedzę, to wizyta nie będzie trwała godzinę czy dwie...poza tym, ogromnym pozytywem jest dla mnie kontakt mailowy - oczywiście trzeba chwilę poczekać na odpowiedź, aczkolwiek można zapytać o wszystko, każda porada jest wyczerpująca i przydatna. Polecam serdecznie!!!

Dziękuję serdecznie wspaniałemu Człowiekowi, przeuroczemu Panu Doktorowi za okazane serce i niecodzienną troskę i dbałość o pacjenta! ❤️ W styczniu, po 5 latach, uroczy Pan Doktor Piotr Żbikowski operował moją drugą stopę (hallux i II palec). Przyznam, że czekałam cierpliwie ponieważ nie wyobrażałam sobie innego lekarza, którego mogłabym obdarzyć takim zaufaniem ! Nieprzeciętny Człowiek, olbrzymiego serca i wyrozumiałości, fachowiec najwyższej klasy a przy tym niezwykle uprzejmy - znajduje nawet czas na kierowane każde zapytanie mailowe. Wdzięczna jestem przeogromnie za możliwość spotkania, na drodze moich ortopedycznych zawiłości, lekarza tak wyjątkowego !!! ...

Do podziękowań dołącza się również pacjent, który jest Panu Doktorowi bardzo wdzięczny - za profesjonalną pomoc i konsultacje ortopedyczne, po operacji kolana.
Z całego serca dziękuję - wybitnemu Panu Doktorowi - za całokształt !!!

Dr. Żbikowski jest jednym z najlepszych lekarzy jakich znam i jakich brakuje u nas w kraju. To prawdziwy lekarz z powołania,sumiennie wykonuje swoją pracę,jest znakomitym fachowcem a przy tym niesamowicie ciepłym i sympatycznym człowiekiem.W czerwcu tego roku dr.Piotr przeprowadził u mnie artroskopie kolana za co bardzo Mu dziękuję. Każdemu kto poszukuje znakomitego ortopedy gorąco polecam dr. Piotra.

Na początku potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze.. Pan Piotr to prawdziwy lekarz z powołania. Jest miłym i sympatycznym człowiekiem i jednocześnie jednym z najlepszych fachowców w swojej dziedzinie w kraju. Na pierwszej wizycie Pan doktor właściwą diagnozę postawił po minucie rozmowy (oczywiście nie patrząc na wyniki badania). Następnie była udana operacja kolana (tylko szkoda że na nią tak długo się czeka). Po operacji następnego dnia Pan Dr wykazał bardzo dobrą wolę wypisując nas ze szpitala (a był to dzień świąteczny i Pan Dr miał wolne). Następne wizyty i badania były NFZ - pan doktor nie ma parcia na kasę. Bardzo gorąco polecam i życzę samych sukcesów Panu Doktorowi.

Dr Żbikowski to najwspanialszy lekarz jakiego znam,JEDYNY tak życzliwy i kompetentny Człowiek, rzetelnie wykonujący swój zawód.Brakuje mi słów,aby wyrazić Mu swoją wdzięczność,tyle dobrego zrobił dla mnie i mojej nogi,była bardzo po miażdżona,a On ją poskładał i teraz chodzę.Znam Dr od ośmiu lat i przeprowadził na mnie 5 operacji i nie zamienię Go na żadnego innego,on jest NAJLEPSZYM ORTOPEDĄ CHIRURGIEM!!!!!!!!!!!! Doktorze dziękuję

Doktorze dziękuję

Dr Żbikowski wykonywał u mnie operację niestabilności stawu łokciowego, która zakończyła się pełnym sukcesem i powrotem do sportu. Ortopedzi, u których wcześniej się konsultowałem nawet nie umieli postawić prawidłowego rozpoznania.

Sympatyczny i kompetentny.Mam do niego pełne zaufanie, mimo że jeden zabieg wymagał poprawy.