Jestem po leczeniu przetoki okołoodbytniczej (rozgałęziona, podkowiasta, przechodząca przez mięsień zwieracz) trwającej 5 miesięcy. cotygodniowe wizyty w przychodni med-gastr. Żadnych komplikacji pooperacyjnych.

Jest to lekarz z powołania, osoba z którą zamieniłem dwa zdania i wiedziałem, że chcę być operowany przez Niego. Jestem już po zabiegu i czuje się wspaiale (jedyny minus to dieta). Polecam Pana Piotra Ziemniaka wszystkim, którzy potrzebują pomocy w z tej dziedziny i specjalizacji lekarskiej. Jest w 100%-tach super.

Bardzo miły lekarz, podczas wizyty nie czułam się skrępowana, dokładnie wyjaśnia co robi i po co, przyczyny powstawania choroby oraz sposób leczenia. Nie spotkałam wcześniej tak uprzejmego lekarza.

Niestety nie polecam. Przeżyłam taką traumę, że do końca życia nie zapomnę Pana, doktorze i tego na co musiałam patrzeć! Pacjentka oczywiście zmarła. Zero empatii.

W związku z moją dolegliwiością leczyłem się u kilku chirurgów. Zazwyczaj kończyło się na farmakologicznym leczeniu objawów. Do doktora Ziemniaka trafiłem przez przypadek. Wytłumaczył co i jak, jakie są przyczyny i jakie skutki mojej choroby,. Przedstawił możliwości leczenia i w przeciągu kilku miesięcy (zwłoka spowodowana moim brakiem dyspozycyjmości) zoperował. Miły, kulturalny a jednocześnie rzetelny fachowiec. Zna swój fach jak mało kto.

dr Piotr Ziemniak jest osobą godną polecenia - jest bardzo kompetentny, wiarygodny i stwarzający poczucie bezpieczeństwa pacjenta. Interesuje się stanem zdrowia i samopoczuciem chorego. Także personel w oddziale chirurgii ogólnej w Łodzi przy ul. Milionowej zasługuje na uznanie i szacunek - szczególnie cenne jest podejście do osób starszych, cierpliwość, wyrozumiałość, serdeczność i fachowość. Pacjentka, Alicja Szczepanik

Pacjentka, Alicja Szczepanik

Doskonały lekarzy uratował mi życie przeszlam 4 operacje bardzo powaznei długie leczenie po nich,ale do samego końca lekarz okazał sie wspalniałym człowiekiem i do tego znającym swoj fach lekarzem,a to żadko idzie w parze.

Lekarz bardzo sympatyczny, miły, kompetentny, wszystkim polecam

Lekarz bardzo sympatyczny, miły, kompetentny, wszystkim polecam

polecam każdemu tego lekarza, konkretny,uczciwy,uprzejmy w stosunku do pacjenta a to się tak liczy w czasie choroby

Bardzo uprzejmy lekarz, polecam Doktora. Jego profesjonalizm godny uznania i niech będzie więcej takich lekarzy.

Bardzo uprzejmy lekarz, polecam Doktora.
Jego profesjonalizm godny uznania i niech będzie więcej takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław