dr n. med. Piotr Zimnicki

Gastroenterolog

Profesjonalne podejście do pacjenta,skuteczna, rzetelna i bardzo trafna diagnoza w przemiłej atmosferze. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak kompetentnego lekarza. Polecam z całego serca!

Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak kompetentnego lekarza.
Polecam z całego serca!

Wystawianie złej opinii lekarzowi bo się nie chce zmienić diety/spojrzeć na siebie uczciwie i się przyznać do swoich problemów - to jest dopiero smutne. Dieta ma ogromny wpływ na zdrowie, szczególnie w przypadków dolegliwości gastrycznych. Również stres, problemy psychiczne. Ale łatwiej dostać tonę leków które załagodzą dolegliwości i dalej życ bezrefleksyjnie.. Lekarz świetny, mało takich w Suwałkach. Bardzo dobry diagnosta. Polecam wszystkim którzy chcą naprawdę się wyleczyć, którzy szukają prawdziwej przyczyny swoich problemów a nie pogłaskania po główce i leczenia TYLKO objawów!!! Bez pracy którą wkładacie WY (a nie tylko lekarz), zmiany nawyków nie wyzdrowiejecie, nie wystarczy magiczna pigułka. Branie leków łagodzących objawy to początek staczania się po równi pochyłej.

Witam,po otrzymaniu wyniku badan morfologii,od endokrynologa z drugiej strony ulicy,wynikalo ze mam podwyzszone przeciwciala Iga i eozynocyty,dowiedzialem sie ze mam celiakie.Powiedziano mi ze nie ma sensu robic gastroskopii bo jest to badanie na slepo,nie wiadomo czy sonda zlapie tam gdzie trzeba. Pisalem do Pana Zimnickiego,odpisal ze nie jest to badanie na slepo,ze moze mi je zrobic.Ok,umowilem sie na spotkanie,wszedlem w pospiechu spytalem ile to potrwa,bo mam malo czasu,powiedzial ze nie dlugo tylko potem wynik dluzej.. Ok usiadlem wysluchalem,to co i tak wiedzialem,powiedzial ze wiele ryzykuje jesli to celiakia.Powiedzialem ze mysle ...

Ok usiadlem wysluchalem,to co i tak wiedzialem,powiedzial ze wiele ryzykuje jesli to celiakia.Powiedzialem ze mysle ze to od kregoslupa szyjnego boli mi glowa,podszedl przycisnal miejsce w okolicy podstawy czaszki,spytal czy boli,powiedzialem ze tak,a on-ze to nie od kregoslupa mi boli...
Coz,myslalem ze zroi mi gastroskopie..nie wiedzialem ze to sie robi w klinice itp.Wypisal mi jakis lek ktory mam brac przed badaniem(nie wiem po co)i wrocic z wynikiem.Bylem tylko raz na wizycie..

o nie - zdecydowanie nie! Jakieś kompletne nieporozumienie. Zignorował zupełnie moje dolegliwości. Zrzucenie winy na stres i wysyłanie do psychologa pacjenta, którego pierwszy raz się widzi - to farsa!

Nie dziwią mnie negatywne opinie poprzedników jeśli spodziewają się "doraźnej" pomocy w postaci przypisania tony dostepnych w aptece "usmierzaczy od zaraz". Trochę cierpliwości i samokrytyki by się przydało. Mnie osobiście wyleczył właśnie poprzez wczesne zdiagnozowanie choroby i m.in. wprowadzenie zmian w jadłospisie. Jako specjalista jest bardzo dobry!

Ta wizyta to był koszmar kompletne olanie

Ta wizyta to był koszmar kompletne olanie

Najważniejsza jest kasa dla Pana doktora zdrowie pacjenta jest na ostatnim miejscu.Chwyta sie dziwnych metod leczenia.Wszyscy chorzy koniecznie musza cierpiec na celiakie.Nie moga jesc pieczywa i produktow zbożowych. Zachowuje sie tak jak by pracował w marketingu .Chce zdobyc jak najwiecej chorych na celiakie i to jest chore Panie doktorze.Może pomoże Panu jakis dobry psycholog.Obrana przez Pana metoda jest chora.

Nie polecam tego lekarza nawet wrogowi, może jest pewny siebie nie powinien miec takiego nastawienia na ludzi

Byłam pacjentką dr Piotra Zimnickiego moja opinia jest prosta - rzadko spotyka się tej klasy lekarza. Opinie osób, które ja znam a ktore leczyły sie u Niego są bardzo podobne. Więcej takich lekarzy a świat stanie się "zdrowszy"

zarozumialy i ordynarny widac ze mecza go pacjenci moze czas na emeryture

zarozumialy i ordynarny widac ze mecza go pacjenci moze czas na emeryture