Piotr Zimnicki

Gastrolog

dodane opinie są stanowczo zawyżone 3,5 to aż nadto dla takiego doktora bez kompetencji i ludzkiego podejścia do pacjenta

Dr Zimnicki leczy choroby pod kątem przyczyny, a nie objawów, jak to robi większość "uzdrowicieli" aplikujących antybiotyki na wszystkie boleści. On stara się wpłynąć na odżywianie i tryb życia, tłumaczy i skupia się na medycynie holistycznej. Mi bardzo pomógł. Osobiście zaufałem mu i poprawił się mój ogólny stan zdrowia. Ja polecam.

kazdy ma rózne odczucia i zdanie ja uwazam ze jest dobrym lekarzem pomógl mi sie wyleczycz dwa razy z chorob polecam go

Pacjent bez leczeniu. Gastrolog bez kompetencji.

Pacjent bez leczeniu. Gastrolog bez kompetencji.

nieudacznik - zapominalski. Ogolnie nie polecam .Sa mlodsi ambitniejsi ;lekarzy i az tak bardzo nie zmanierowani.

nie zgadzam się z powyższą opinią jako jedyny gastroenterolog jest naprawdę dobry w tym co robi;zadaje dużo pytań ,drąży, docieka a najważniejsze POMAGA.taki drugi dr.house

bylam pacjentką dr P.Zimnickiego i stwierdzam, że gdyby większość lekarzy była Mu podobna nasze -czyli pacjentów-życie byłoby "zdrowsze". Wysoko oceniam i bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta ale przede wszystkim wielkie umiejętności medyczne.

Raczej nie polecam ale nie ma lepszego wyboru

Raczej nie polecam ale nie ma lepszego wyboru

zbulwersowany jestem tą złą opinią o tym lekarzu,leczę się ja i moja rodzina i jesteśmy mu bardzo wdzięczni .

Zawdzięczam życie temu Lekarzowi -dizękuję za wcześnie wykryta chorobę.

Zawdzięczam życie temu Lekarzowi -dizękuję za wcześnie wykryta chorobę.