Piotr Zimnicki

3,6
3,2
3,5
3,3

Dr Zimnicki leczy choroby pod kątem przyczyny, a nie objawów, jak to robi większość "uzdrowicieli" aplikujących antybiotyki na wszystkie boleści. On stara się wpłynąć na odżywianie i tryb życia, tłumaczy i skupia się na medycynie holistycznej. Mi bardzo pomógł. Osobiście zaufałem mu i poprawił się mój ogólny stan zdrowia. Ja polecam.

bylam pacjentką dr P.Zimnickiego i stwierdzam, że gdyby większość lekarzy była Mu podobna nasze -czyli pacjentów-życie byłoby "zdrowsze". Wysoko oceniam i bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta ale przede wszystkim wielkie umiejętności medyczne.

kazdy ma rózne odczucia i zdanie ja uwazam ze jest dobrym lekarzem pomógl mi sie wyleczycz dwa razy z chorob polecam go

nie zgadzam się z powyższą opinią jako jedyny gastroenterolog jest naprawdę dobry w tym co robi;zadaje dużo pytań ,drąży, docieka a najważniejsze POMAGA.taki drugi dr.house

zbulwersowany jestem tą złą opinią o tym lekarzu,leczę się ja i moja rodzina i jesteśmy mu bardzo wdzięczni .

Zawdzięczam życie temu Lekarzowi -dizękuję za wcześnie wykryta chorobę.

Zawdzięczam życie temu Lekarzowi -dizękuję za wcześnie wykryta chorobę.

dodane opinie są stanowczo zawyżone 3,5 to aż nadto dla takiego doktora bez kompetencji i ludzkiego podejścia do pacjenta

mam bardzo zle zdanie o tym lekarzu ,jeżeli chodzi o leczenie bardzo bliskiej mi osoby ,myślę że trochę za wcześnie na szczegóły ale obiecuję ,że w najbliższym czasie wszystkim chętnym przybliżę zaistniałą sytuację ,która w rezultacie doprowadziła do śmierci.

nieudacznik - zapominalski. Ogolnie nie polecam .Sa mlodsi ambitniejsi ;lekarzy i az tak bardzo nie zmanierowani.

Raczej nie polecam ale nie ma lepszego wyboru

Raczej nie polecam ale nie ma lepszego wyboru