3,5

Pan dr przyjął mnie choć nie musiał (przy napiętym grafiku) Odczulam ze zależy mu na dobru pacjenta to się chwali zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Cierpliwie wysłuchał i grzecznie odpowiadał. Widać ze człowiek i lekarz z powołania. Wielu lekarzy powinno się od niego uczyć. A zwłaszcza szacunku do pacjenta. Mądry lekarz i ciekawy, trochę tajemniczy człowiek może trochę skromny z ciekawą teoria życiową która dała mi do myślenia..pozdrawiam serdecznie.

Kompetentny, fachowy, konkretny, życzliwy, wyrozumiały, cierpliwy... Można tak jeszcze wymieniać. Najważniejsze, że z mojego ojca praktycznie kaleki, zrobił znów chodzącego szczęśliwego człowieka i zawsze się nim troskliwie opiekował. Moją malutką córeczkę też profesjonalnie i w uprzejmy sposób badał podczas dwóch wizyt związanych z kontrolą bioderek. Serdecznie i szczerze polecam. Bardzo dobry lekarz i dobry człowiek.

Bardzo dobry lekarz. Dobre podejście do dziecka, które panicznie boi się lekarzy. Badanie rzeczowe, dokładne.Mogę szczerze polecić.

Z daleka od tego Pana. Niebywała arogancja i ignorancja pacjenta. Totalny brak szacunku do pacjenta. Nie dopuszcza do słowa. Nie wysłuchuje pacjenta. Szkoda czasu na wizytę u tego lekarza.

Profesjonalne podejście do pacjenta rozpoznanie choroby - idealne. Miły biodro wymienił mi idealnie Bardzo Dziękuje Panu doktorowi z całego serca.

Nikomu nie polecam! Nawet wrogowi! Lekarz pali e papierosa w gabinecie przy pacjencie i uważa , że rehabilitacje po złamaniu ręki z przemieszczeniem jest niepotrzebna i nic nie da. Nawet zdjęcia nie obejrzał.

Nikomu nie polecam! Nawet wrogowi!

nikomu nie poleca nie zajmuje sie pacjetem tylko spojzal na wyniki badan rentgena a kregoslup boli jak bolal zlecil rechabilitacje w slepo nikomu nie polecam

wcześniejsze opinie wydawały mi się oki wiec udałąm do tego lekarza z moją nogą lekarz nie obejrzał wcale jej nie poprosił o zdjęcie które wcześniej zrobiłam przepisał jakieś tabletki i zalecił rehabilitacje ,na któą trzeba czekać na fundusz do połowy września i stwierdził jaka bedzie panią jeszcze bolało po rehabilitacji to zoperujemy

Spełnia oczekiwania pacjenta,jest kompetentny i kulturalny!Mało takich lekarzy!Przekonałam się o tym!

Przy pierwszej wizycie lekarz zrobił badanie szybko bez wyjaśnień zaznacze że dziecko miałowtedy 6 tyg nawet nie interesował się dzieckiem..szybko zbadał i powiedział że za 6 tyg mamy się zjawić...kiedy spojrzałam na jego dłonie którymi dotykał delikatną skórkę mojej córeczki zobaczyłam okropny brud za paznokciami...no ale było trzeba przyjść jeszcze raz..niestety jak to z małymi dziećmi bywa nie wyszła z domu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym i spóźniłam się ZADZWONIŁAM WIĘC że będę 5 minut poczasie kiedy dojechałam pani recepcjonistka powiedziala że dr już poszedł...Skandal jak mozna tak traktować pacjentów którzy jeszcze płaca za wizytę!!! Tu chodzi o małe 3 miesięczne dziecko!!! Dr poprostu zrobił sobie weekend a nas "odesłał z kwitkiem" odradzam wszystkim tego lekarza!!!! OKAZAŁ BRAK SZACUNKU!