Piotr Ziółkowski

2,7

Lekarz ma bardzo kiepskie podejście do dzieci a raczej jego brak. Jest bardzo nie miły, oschły. Twierdzi, że dziecko które ma stan podgorączkowy i katar oraz kaszel może iść do przedszkola- bo przecież przedszkole jest od tego żeby dzieci tam się zarażały, przecież nie leży na dywanie i nie jest obłożnie chory. Ogółem bardzo nie polecam tego lekarza

Ogółem bardzo nie polecam tego lekarza

Dr Ziolkowski jest bardzo dobrym specjalista, nie faszeruje dziecka lekami jesli nie ma takiej potrzeby. Zawsze mily i rozmowny. Ma rewelacyjne poczucie humoru, bywalo ze na wizycie usmialam sie prawie do lez. Moj sybek jest przy nim spokojny. Doktor ma swietne podejscie do dzieci. Swietny specjalista i niesamowity czlowiek, polecam.

Absolutnie odradzam tego pana - pediatra??? z takim podejściem??? na drzewo z nim. Już jak przechodzi na korytarzu to wzbudza antypatię. Wiem, że lekarz ma leczyć a nie być miłym, ale tu chodzi o dzieci. Jedna wizyta mi wystarczy i będę go unikać jak ognia. Pierwszy raz moje dziecko było tak przerażone podczas wizyty u lekarza. Nawet nie próbował załagodzić tej sytuacji-totalna zlewka. Ci co piszą o nim w pozytywach chyba nie wiedzą jak powinien zachowywać się lekarz. Po raz drugi z całego serca odradzam.

Bardzo nie uprzejmy. Bardzo arogancki. Prymitywne poczucie humoru.

Bardzo nie uprzejmy. Bardzo arogancki. Prymitywne poczucie humoru.

nie polecam,jestem zawiedziona,bo spodziewałam się fachowej opieki

nie polecam,jestem zawiedziona,bo spodziewałam się fachowej opieki

Znakomity pediatra,o dużym doświadczeniu i zaangażowaniu w swoją pracę.Ma specyficzny,ale bardzo inteligentny dowcip,bo to erudyta i myślę,że dla osób o podobnej proweniencji trafia nim doskonale.Wizyta nie jest nudna i można się rzeczywiście sporo nauczyć,ale należy przyjść choć trochę przygotowanym wiedzowo i to nie tylko z zakresu medycyny. Bardzo pozdrawiam-ja i bliźniaczki,a szczególnie ta :"miotająca się po wszechświecie:"

TO ZAPRZECZENIE PEDIATRI !!! CHYBA NIKT NIE CHCIALBY NARAZAC SWOJEGO DZIECKA NA KONTAKT Z TAKIM PAJaCEM !!! LUDZIE WYSTARCZY SPOJRZEC U NIEGO NIGDY NIE MA PACJENTOW. MI TEZ WYSTARCZYL JEDEN KONTAKT ZEBY WIECEJ NIE USIASC POD TYM GABINETEM !

Nigdy nie zawiodlem sie na tym lekarzu, mimo tego ze jestem pelnoletni zarowno dr Ziolkowski jak i ja wyrazily zgode na dalsza wspolprace. To prawda ma troche niekonwencjonalne metody, gdyz zmiany w jamie gardlowej czesto leczy lodami, ale trzeba pamietac ze wodnymi i chlodnymi napojami, nigdy nie dostalem leku, ktory bylby mi w akis sposob niepotrzebny i zawsze leki jakie dostawalem nie byly drogie. Jak na razie nie zamierzam zmieniac lekarza, bo dr Ziolkowski jest naprawde bardzo dobrym lekarzem, bez wahania polecilbym go znajomym, mimo tego, ze nie zawsze jest usmiechniety i przyloz do rany ale nie kazdy ma codziennie dobry dzien... Pozdrawiam...

Zgadzam sie z dwiema pierwszymi opiniami świetny lekarz,dobrze leczy unika antybiotyków.polecam i serdeczne pozdrowienia dla Pana Doktora

Wolne żarty. Ten lekarz to jakieś nieporozumienie. Jeztem bardzo wyluzowana i jego zarty czasami sa smieszne , a napewno inteligetne, chociażbywa, ze zacznie mówić coś o MOngołach i czystości ras, co jest troche żenujace w tych czasach. gdybym chciała porady antropologa nie wybrałabym sie do przychodni rejonowej z moim dzieckiem. Na każdym kroku pokazuje swoją wyższość nad pracownikami(mam tu na myśli przede wszystkim położne i pielęgniarki). jest ordynarny i arogancki. moim zdaniem powinien przyjmowac tylko prywatnie i ten kto che go słuchac powinien zapłacic dużokasy za psychiczne maltretowanie. ja dziekuje