Jestem bardzo zadowolona z opieki Doktora Żukrowskiego.Poświęca czas pacjentowi wyczerpująco i spokojnie odpowiada na pytania.Tłumaczy wyniki badań,sposób leczenia,nie zostawia pacjenta w niepewności.Po zbiegu interesuje się pacjentem,jest bardzo uprzejmy i delikatny.Pyta o samopoczucie ,ewentualny ból.Uśmiech i podejście Pana doktora sprawiło ze stres i niepokój były o wiele mniejsze . Za to wszystko Panu Doktorowi bardzo dziękuję.

Przed zabiegiem dostałem szczegółowe informacje o tym, jak będzie on wyglądał. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, nie było po nim żadnych powikłań. Na każdym etapie można było uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania.

Na każdym etapie można było uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław