ALBADENT STOMATOLOGIA ESTETYCZNA I IMPLANTOLOGIA

Nasi lekarze

Stomatolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Odradzam pana Strzępka ze względu na liczne błędy jakie podejmował po ekstrakcji zęba. Niepotrzebne skrwawianie, otwieranie wielokrotnie ran nie wiem w jakim celu, (może chciał sprawdzić, czy jakieś odłamki nie zostały) Wszystko się źle zrosło, nie wspominając już o wielkim bólu.

Kompleksowość leczenia

Pan Strzępek uszkodził głęboko kość i gdy kilkukrotnie zgłaszałam problem, to udawał, że mnie nie zna i unikał bezpośredniego spotkania nie chcąc przyznać się do błędu, chociaż mi zadał mi bólu, a rana po wielu latach się nie zagoiła.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii