Alcor. Centrum medyczne - wizyty domowe Lekarzy specjalistów 24hAlcor. Centrum medyczne - wizyty domowe Lekarzy specjalistów 24h - zdjęcie profilowe

Alcor. Centrum medyczne - wizyty domowe Lekarzy specjalistów 24h

Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

Szanowni Państwo,

Jesteśmy zespołem lekarzy, których pasją jest niesienie pomocy osobom potrzebującym jej w domu lub innym miejscu wezwania. ...

Szanowni Państwo,

Od 1994 roku przez całą dobę, każdego dnia, przez cały rok, na terenie Warszawy i całego Mazowsza jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Staramy się zapewnić jak najszybszy czas dojazdu, na ogół w ciągu kilku godzin. Po każdej wizycie każdy pacjent otrzymuje kartę informacyjną, niezbędne recepty a także wszelkie informacje dotyczące dalszego postępowania.

Lekarze Centrum Medycznego Alcor posiadają wszelkie uprawnienia do leczenia w miejscu wezwania. W Centrum Medycznym Alcor wizyty nie są realizowane przez pielęgniarki i ratowników medycznych a wyłącznie przez lekarzy.

Przyjmowanie wizyt odbywa się wyłącznie poprzez personel a nie automaty telefoniczne. Personel Centrum Medycznego Alcor po zgłoszeniu wizyty pozostaje w stałym kontakcie z pacjentem aż do czasu realizacji wizyty a także jest do dyspozycji po wizycie, dzięki czemu w koniecznych sytuacjach istnieje możliwość kontaktu telefonicznego z lekarzem.

Nie jesteśmy pogotowiem ratunkowym, nie jeździmy do stanów nagłych lub stanów zagrożenia życia. W tych przypadkach niezbędne jest skorzystanie z usług pogotowia ratunkowego.

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Polecam. Nie wie wiem jak mam wyrazić swoją wdzięczność. Jak dla mnie - wszystko ok. Tak świetnej opieki dawno nie miałem. Każdemu choremu polecam taką opiekę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii