AQUADENT

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Fachowa obsługa :D Pani uratowała mi kilka razy życie ...poprawiła spartaczoną robotę po innej "dentystce"

Kompleksowość leczenia

Bardzo miła i sympatyczna obsługa w moim przypadku profesjonalnie i zadowalająco! Wielki komfort i bezproblemowe leczenie.

Kompleksowość leczenia

Super miejsce, miła atmosfera - przystępne ceny. Będę jak najbardziej umawiac się tam na kolejne wizyty. Polecam wszystkim serdecznie !

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miła obsługa, doświadczony personel, przyjazna atmosfera. Szczerze polecam

Kompleksowość leczenia

Bardzo uprzejmy personel - panie na rejestracji życzliwe. Spawna i fachowa obsługa, miłe miejsce. Pozbyłam się dolegliwości bólowych - noce są już przespane. Dziękuję i polecam

Kompleksowość leczenia

Gorąco polecam!!! Najlepszy gabinet w okolicy. Gabinet przyjazny dzieciom. Przemiła i profesjonalna obsługa.

Kompleksowość leczenia

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych klinik stomatologicznych w mieście. Byliśmy na pierwszej wizycie z 3.5 latkiem. Bardzo dobre podejście do dziecka. Aż sam byłam zdziwiona że syn chętnie współpracował. Na pewno wrócimy.

Kompleksowość leczenia

Empatia i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Sprawna rejestracja i bardzo miła :) Wizyta odbyła się punktualnie, pani doktor bardzo sympatyczna i fachowa. Gabinet nowoczesny i czysty, Polecam!

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam. Dziecko już pyta kiedy znowu pójdzie do pani doktor. :) A i ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Super podejście do dzieci! Pani bardzo miła, konkretna, wszystko wyjaśniła dokładnie. Gabinet dobrze zaopatrzony.

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam cały personel Aquadent! Zostałam przyjęta awaryjnie przez nagły ból zęba i spotkałam się z naprawdę pozytywnym podejściem do pacjenta. Pomimo że czeka mnie dalsze leczenie kanałowe, miło będzie mi znowu pojawić się w gabinecie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii