Beauty & Health

Nasi lekarze

Fizjoterapeuta   (+5 więcej)

Kompleksowość leczenia

Nie polecam!!! Właścicielka bardzo nie miła przy rozmowie telefonicznej, zapytałam czy będę mogła skorzystać z usług jeśli posiadam pakiet medyczny, z którym ta placówka współpracuje. Właścicielka powiedziała że jej się to nie opłaca i że nie będzie miała z tego zysku. Klientów z pakietem medycznym traktują gorzej niż ludzi z ulicy. Uzyskałam informację że nie mogą mi odmówić usług, ponieważ mają podpisaną umowę. Nie spotkałam się jeszcze z takim chamstwem i nieprofesjonalnym podejściem do klienta.

Kompleksowość leczenia

Super podejście,nowoczesny sprzęt i ogromna wiedza praktyczna,otwartość na pacjenta, bardzo dobra lokalizacja, dogodność terminów, skuteczność terapii na 100%

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii