Całodobowe Centrum Stomatologii LudnaCałodobowe Centrum Stomatologii Ludna - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna

O nas

Przykre dolegliwości związane z chorobami uzębienia wymagają szybkiej interwencji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, nasze centrum stomatologiczne w Warszawie pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu o każdej porze mogą Państwo liczyć na pomoc najlepszych stomatologów w Warszawie.

Stomatolodzy pracujący w naszym centrum w Warszawie posiadają ogromne doświadczenie i praktykę lekarską. Trafiając w ręce naszych dentystów, mogą Państwo być pewni, że leczenie zębów będzie skuteczne.

Wśród naszego personelu znajdują się nie tylko dentyści, ale także ortodonci oraz specjaliści od protetyki.

Działamy nieprzerwanie od 1992. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że w tym czasie naszym dentystom zaufało ponad 100 tys. Pacjentów. Nasze centrum stomatologiczne w Warszawie jest także doceniane przez profesjonalistów: przez wiele lat byliśmy kliniką, którą firma Colgate wybrała do objęcia opieką swoich pracowników.

Dbamy także o dobre relacje z naszymi dentystami oraz pozostałymi pracownikami: niektórzy ze stomatologów pracują z nami od początku istnienia kliniki w Warszawie.

Oferujemy także firmom w Warszawie doraźną pomoc dentystyczną.

Obsługujemy pacjentów niepełnosprawnych: nasz obiekt jest dostosowany do ich potrzeb. Jeżeli poszukują Państwo całodobowego gabinetu i profesjonalnego stomatologa w Warszawie – zapraszamy do umówienia wizyty. Możliwa jest całodobowa rejestracja telefoniczna oraz internetowa.

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy   (+3 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Stomatolog dziecięcy   (+3 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Dobrze, że można szybko znaleźć dane i szybko się zgłosić gdy naprawdę boli. Polecam, szczególnie jak trzeba szybko działać

Kompleksowość leczenia

Bardzo dziękuję za szybkie i bezbolesne leczenie, a nawet rozsądne kwoty jak na stolicę. Kontakt też jest ok i można odszukać lekarza w necie

Kompleksowość leczenia

Polecam, na prawdę można liczyć na pomoc lekarska. Wieczorami kwestia parkigu jest dość ciężka w okolicy, a jak komuś się spieszy to niech na to uważa. Poza ty jest ok.

Kompleksowość leczenia

co można dodać jak lekarz jest fachowy i godny polecenia ! No może nieco odświeżyć placówkę, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia, jeśli otrzymuję fachową pomoc i jest mi lepiej. Dodam, iż placówka działa również w godzinach nocnych, co może być komuś potrzebne. Polecam !!!

Kompleksowość leczenia

Polecam to miejsce, nagła sytuacja, ból zęba wieczorem, nie wiedziałam gdzie się zgłosić ( było już dość późno ) zaczęłam szukać informacji po internecie i znalazłam tutaj placówkę która mi pomogła. Umówienie wizyty, taksówka i przyjęto mnie ekspresowo. Lekarz widać iż z dużą wiedzą i doświadczeniem i zaraz było po wszystkim. Miejsce dobrze zlokalizowane i wyposażone.

Kompleksowość leczenia

Cieszę się, że jako pierwszy piszę opinię o tym miejscu ponieważ przez ten serwis znalazłem lekarza w tej przychodni który by mi pomógł w późnych godzinach wieczornych z bolącym zębem i POMÓGŁ ! Rekomenduje to centrum innym pacjentom, trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość w szukaniu parkingu ( byłem wieczorem więc zapewne okoliczni mieszkańcy wszystko zajęli ), kontakt i obsługa ok, sprzęt profesjonalny, szybka i bezbolesna pomoc. Polecam !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii