CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

0,0

Kompleksowość leczenia

Wybrałam candeo ze względu na ugruntowaną markę i opinie o niej. Dodatkowym czynnikiem były tez ceny implantów, które są dość korzystne. Nie zawiodłam się, polecam.

Kompleksowość leczenia

Polecam. Lekarze są w porządku, wszyscy bardzo mili i wyluzowani. Panuje tutaj fajna atmosfera, co da się już na wejściu zauważyć. Strach ulatuje :)

Kompleksowość leczenia

Wszystko w porządku. Gabinety z nowoczesnym sprzętem, wszędzie biało i czysto. Lekarze na poziomie a ceny uczciwe.

Kompleksowość leczenia

Również polecam usługi tejże kliniki. Byłem kilka razy, u tego samego dentysty, ale na różnego rodzaju zabiegach. Za każdym razem wychodziłem zadowolony.

Kompleksowość leczenia

Kilkukrotnie już uzyskałam pomoc w tej klinice. Mam do nich jakieś dziwne zaufanie... Pracują tu naprawdę sympatycznie ludzie, widać, że wiedzą co robią. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii