CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

0,0

Kompleksowość leczenia

Miejsce bardzo przystępne zarówno jeśli chodzi o ceny jak i podejście do pacjenta i panujący klimat. Byłam pierwszy raz na szybkie zatrucie - jakoś wieczorem zaczął mnie strasznie boleć ząb, w którym miałam już pewien ubytek, niespecjalnie wiedziałam gdzie się udać i brat znalazł Candeo - przyjęli od razu (na szczęście, bo ból był nie do zniesienia) i mam zatruty. W przyszłym tygodniu idę do wykończenia ząbka i zamierzam kontynuować leczenie w tym miejscu.

Kompleksowość leczenia

Miałam dziś ostatnią wizytę. Pojawiłam się tutaj dwa miesiące temu, z pewną ilością problemów, które należało wreszcie ogarnąć. W większości normalne zabiegi, jeden operacyjny. Na chwilę obecną problemy mam załatwione. Raz na jakiś czas kontrola i wszystko będzie dobrze. Polecam to miejsce, działają bardzo sprawnie :)

Kompleksowość leczenia

Byłam tutaj najpierw na badaniu i konsultacji. Wszystko mi fajnie wyjaśnili i dostałam rozpisany plan działań. To było ok. 4 miesiące temu, gdy przyszłam tam z ruiną w ustach. Teraz mam prześliczne ząbki i ciągle je szczerze. Naprawdę dobra robota, proszę Państwa!

Kompleksowość leczenia

Polecam. To naprawdę dobra klinika, miałam właśnie wyrywaną 6 i 7mkę, z czego 7mka ułamana, więc była zabawa, ale bólu nie było i pełna profeska. Jestem bardzo wdzięczna, bo miałam już wyrywany ząbek i wiem jak to może wyglądać...

Kompleksowość leczenia

Zajęto się tu już moją protetyką, estetyką i endodoncją, więc można powiedzieć, że mam pewne doświadczenie z kliniką Candeo. Za każdym razem wychodziłam uśmiechnięta i z załatwionym problemem. Z pewnością o tym miejscu mogę pisać tylko dobrze.

Kompleksowość leczenia

U tych Państwa mam wstawione dwa implanty. Zarówno sama "instalacja" jak i koronki są bardzo solidne i estetyczne, wszystko to bardzo ładnie ze sobą współgra. Zabieg również przebiegł bez żadnych problemów. Mogę tylko polecić!

Kompleksowość leczenia

Bardzo przyzwoity zakres usług, mili ludzie w tym bardzo profesjonalnie lekarze. Najbardziej w tej klinice ujęło mnie podejście do pacjenta, sympatyczne i bardzo profesjonalne. Minimum formalności, maximum efektu, bez pośpiechu a jednak w optymalnym czasie. Do tego dość długi przedział godzin otwarcia. To wszystko składa się na moją nową ulubioną klinikę, polecam.

Kompleksowość leczenia

Mieszkam niedaleko Bednarskiej, więc wybór kliniki był po części podyktowany wygodą, a po części opiniami o dentystach tu zatrudnianych. W tej chwili nawet gdybym przeprowadził się na drugi koniec miasta, to pewnie i tak przyjeżdżał bym tutaj. Bardzo dbają o swoich pacjentów a efekty pracy widać i czuć :).

Kompleksowość leczenia

Miałem okazje być na wizycie u dwóch lekarzy w tej klinice. Obu cechowała wysoka kultura i profesjonalizm. Podoba mi się to miejsce ze względu na zakres świadczonych usług, wyposażenie oraz przystępne ceny. Do tego dochodzi jeszcze ilość lekarzy i fakt, że można przyjść bez rejestracji i zostać przyjętym. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Byłam tutaj dwa razy na zabiegu wstawienia implantów, jestem zadowolona bo mam teraz nowe ząbki i ani śladu po kraterach jakie w ich miejscu miałam wcześniej. Polecam, porządna firma!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii