CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Wybrałam candeo ze względu na ugruntowaną markę i opinie o niej. Dodatkowym czynnikiem były tez ceny implantów, które są dość korzystne. Nie zawiodłam się, polecam.

Kompleksowość leczenia

Polecam. Lekarze są w porządku, wszyscy bardzo mili i wyluzowani. Panuje tutaj fajna atmosfera, co da się już na wejściu zauważyć. Strach ulatuje :)

Kompleksowość leczenia

Wszystko w porządku. Gabinety z nowoczesnym sprzętem, wszędzie biało i czysto. Lekarze na poziomie a ceny uczciwe.

Kompleksowość leczenia

Również polecam usługi tejże kliniki. Byłem kilka razy, u tego samego dentysty, ale na różnego rodzaju zabiegach. Za każdym razem wychodziłem zadowolony.

Kompleksowość leczenia

Kilkukrotnie już uzyskałam pomoc w tej klinice. Mam do nich jakieś dziwne zaufanie... Pracują tu naprawdę sympatycznie ludzie, widać, że wiedzą co robią. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Witam serdecznie. Candeo oceniam na same 5tki, wstawiali mi tutaj implanty, bardzo się z początku bałam, a okazało się, że można taki zabieg zrobić bezboleśnie i szybko. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Miałam dziś ostatnią wizytę. Pojawiłam się tutaj dwa miesiące temu, z pewną ilością problemów, które należało wreszcie ogarnąć. W większości normalne zabiegi, jeden operacyjny. Na chwilę obecną problemy mam załatwione. Raz na jakiś czas kontrola i wszystko będzie dobrze. Polecam to miejsce, działają bardzo sprawnie :)

Kompleksowość leczenia

Byłem kilka razy w tym miejscu. Raczej drobne zabiegi, więc nic skomplikowanego. Obsługa jest tu na naprawdę wysokim poziomie i dbają o pacjentów.

Kompleksowość leczenia

Ja również daje najwyższe noty tej klinice. Wszystko tu działa jak należy - sprawnie i szybko. Takie leczenie powinno właśnie tak przebiegać!

Kompleksowość leczenia

Już samo miejsce i uśmiechnięci pracownicy bardzo budzą zaufanie. Pierwsze wrażenie pozostaje, jest sympatycznie, nie boli, ceny są konkurencyjne a efekty bardzo dobre

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii