Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Zgadzam się, ja również chwalę sobie Medix zwłaszcza że niedaleko mieszkam, a teraz cieszę się podwójnie bo niedawno gabinety z Grabiszyńskiej przenieśli na Hirszfelda i cała przychodnia jest w jednym miejscu !!! :))

Kompleksowość leczenia

Medal za profesjonalizm i uczciwość ! Medix zatrudnia sztab lekarzy różnych specjalizacji. Dzięki temu uzyskałam natychmiastową pomoc i wykaz badań. Dziękuję za uczciwość, za profesjonalne podejście i zaangażowanie. Przyjemnością jest być w takim miejscu i mieć do czynienia z tak kompetentnymi osobami. Dziękuję. Alicja

Kompleksowość leczenia

Chciałam wszystkim gorąco polecić tą przychodnię . Kilka tygodni temu miałam wykonany przez dr Derenia mały zabieg, po którym nie ma już śladu. W Medixie panuje miła i przyjazna atmosfera. Dodatkowym plusem jest sprzęt najwyższej jakości. Polecam ! :)))))))))))))

Kompleksowość leczenia

Niewątpliwym plusem Medixu są ceny, które jak na placówkę prywatną są niskie, takie dla normalnego człowieka. Wolę trochę zapłacić i zostać przyjętym po ludzku a nie czekać miesiącami na nfz i to jeszcze z wielką łaską. Generalnie polecam!!!

Kompleksowość leczenia

Zgadzam się - często korzystam w tej poradni i zawsze jestem zadowolona z jakości obsługi pacjenta przez personel i lekarzy !!

Kompleksowość leczenia

Szybko, sprawnie, a ceny takie jak wszędzie. Przeniosłam się do tej przychodni z całą rodziną. I jestem zadowolona. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Jestem pacjentką dr Barbary Wilczek, chodzę do niej na leczenie problemów związanych z kręgosłupem. Dzięki wnikliwemu i w mojej ocenie bardzo kompetentnemu podejściu Pani Doktor okazało się, że jeszcze inne elementy mojego zdrowia szwankują. Pani dr podjęła działania zmierzające do wyeliminowania dręczących mnie problemów . Chodzę do Medixu również na zabiegi kosmetyczne medycyny estetycznej. Dzięki zabiegom jestem szczęśliwą osobą czującą się świetnie mimo upływu lat. Dlatego polecam wszystkim szukającym dobrych lekarzy lub miejsca gdzie można skorzystać z usług medyczno kosmetycznych na najwyższym poziomie.

Kompleksowość leczenia

Ta KLINIKA oraz cały personel to prawdziwi fachowcy. Szczerze polecam każdemu. Już nigdy nie będziesz się bać wizyty u proktologa :)

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam Medix, jest to bardzo porządne miejsce gdzie można podratować swoje zdrowie. Za niskie ceny tak wiele można uzyskać .Na prawdę bardzo , polecam i pozdrawiam !!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii