Centrum Medyczne CMP BiałołękaCentrum Medyczne CMP Białołęka - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne CMP Białołęka

Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

Przychodnia CMP Białołęka powstała 2008 roku. Jest to trzecia placówka Centrum Medycznego CMP. Do dyspozycji pacjentów jest 12 nowoczesnych i przestronnych gabinetów, punkt pobrań i gabinet zabiegowy. Przychodnia Centrum Medyczne CMP Białołęka oferuje pełen zakres usług medycznych zarówno z zakresu podstawowej jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Zakres usług przychodnia Centrum Medycznego CMP Białołęka: stomatologia, diagnostyka, medycyna pracy, laboratorium, medycyna estetyczna : krioterapia. Z usług Centrum Medycznego CMP korzystać mogą zarówno pacjenci komercyjni (pełen zakres usług podstawowych i specjalistycznych), pacjenci abonamentowi, ubezpieczeniowi oraz pacjenci w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Partner zintegrowany.

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Polecam tą placówke. Byłem już tam kilka razy i za każdym razem mialem krotki czas oczekiwania na wizyte. Miła obsługa, estetycznie. Wszysto ok. Lekarz też ok.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii