Centrum Medyczne CMP OchotaCentrum Medyczne CMP Ochota - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne CMP Ochota

2,5
2,5

O nas

Przychodnia CMP Ochota powstała w 2009 roku. Jest to czwarta placówka Centrum Medycznego CMP. Przychodnia Centrum Medycznego CMP Ochota oferuje pełen zakres usług medycznych zarówno z zakresu podstawowej jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Zakres usług przychodni Centrum Medycznego CMP Ochota: stomatologia, diagnostyka, medycyna pracy, laboratorium, medycyna estetyczna : krioterapia, peelingi, laseroterapia. Z usług Centrum Medycznego CMP korzystać mogą zarówno pacjenci komercyjni (pełen zakres usług podstawowych i specjalistycznych), pacjenci abonamentowi, ubezpieczeniowi oraz pacjenci w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Partner zintegrowany.

Nasi lekarze

Internista   (+3 więcej)
Lekarz rodzinny   (+4 więcej)
Seksuolog   (+4 więcej)
Alergolog   (+3 więcej)
Lekarz rodzinny
Lekarz medycyny pracy   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Chciałam podziękować Pani Ani położnej z Grójeckiej za pomoc i życzliwość oraz dziewczyną z infolinii,które zawsze znajdą dla mojej córki dogodny termin konsultacji:)

Kompleksowość leczenia

Pani doktor Grażyna Sz. minęła się z powołaniem, krzyczy na pacjentów. Mimo picia herbaty w swoim gabinecie nie mogła nam poświęcić jeszcze chwili, bo "będzie musiała zostać 5 minut dłużej w pracy, a i tak poświęciła już nam za dużo czasu". Po wizycie wypisałem się z przychodni.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii