Centrum Medyczne Sobieskiego

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Przychodnia to za dużo powiedziane mąż zna grafik wszystkich lekarzy a ile już nie pracuje nie ma stałego Lekarza rodzinnego kierują tylko na badania i nie leczą nie stawiajdiagnozdo szpitala się nie kieruję bo pacjent to sztuceks poeniądzlekarze to chyba przychodzą dorabia o co chce się człowiekćeiyązaposać to inny lekarjak ma być leczony pacjent pytam si&lę lekarzy przewija się tyle że nie jeden oddział szpitalny można y było otworzyć żeby jeszcze leczyli?

Kompleksowość leczenia

Pani doktor Liliana (nie pamiętam nazwiska) po 15 minut już nie chciała ze mną rozmawiać bo na pacjenta ma tylko 15 min.Chciałam uzyskać jeszcze receptę,ale Pani doktor powiedziała że minęło już 15 min i zakończyła rozmowę ze mną. Ja wiem że praca lekarza jest bardzo cenna i wymagająca i że Pani doktor ma za kilka minut może inną teleporade ale skoro na rozmowę czekałam tak długo to 20-30 sekund dla Pani doktor nic bi nie znaczyło a ja bym dostała upragnioną receptę, wypisanie której zajęłoby Pani doktor tyle ile kilka ...

Ja wiem że praca lekarza jest bardzo cenna i wymagająca i że Pani doktor ma za kilka minut może inną teleporade ale skoro na rozmowę czekałam tak długo to 20-30 sekund dla Pani doktor nic bi nie znaczyło a ja bym dostała upragnioną receptę, wypisanie której zajęłoby Pani doktor tyle ile kilka kliknięć myszką na klawiaturze.
Może Pani doktor ma wytyczne że na każdego pacjenta ma 15 min i nie może tego limitu przekroczyć ale gdzie jest w tym wszystkim zdrowie pacjenta.Gdzie poczucie pomocy?Gdzie się podziała zwykła rozmowa z pacjentem?Zdrowie nie liczy się minutami Pani doktor!Radze przeczytać Zygmunta Freuda (strona 10-23)
Pani doktor mnie przepytywała 14 min a kiedy mijała 15.minuta to już nic nie miałam do powiedzenia!!!

Jestem pacjentem tej przychodni od ponad 15 łat i byłam i jestem bardzo zadowolona ale po dzisiejszej teleporady z Panią doktor Lilianą (nie pamiętam nazwiska) coś we mnie pękło.
Nie tak się rozmawia z pacjentem Pani doktor.

Na marginesie:
Osiem godzin to jest 480 minut.Kiedy podzielimy to z 15 min na pacjenta to wychodzi 32 pacjentów dzienne .
I teraz na koniec wszystko chyba zależy od tego jak ktoś liczy.

JA LICZYŁAM NA POMOC.
A PANI???
Przypominam tylko ze składki na ZUS płacę

Kompleksowość leczenia

Bardzo solidna placówka medyczna na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Ludzkie i kompetentne, miłe i służące wszelką pomocą-Panie Rejestratorki. Jeśli chodzi o lekarzy, to na szczególne wyróżnienie zasługują lekarki: Panie Anna SEROKIN oraz Katarzyna KOŁODZIEJ. Wszechstronna erudycja, empatyczne podejście do pacjentów, poświęcanie im dużo czasu, bez zbywania, oraz rzetelność w badaniach z sympatycznym uśmiechem na twarzy, zasługują na najwyższe uznanie. Tam, po prostu, pracują lekarze z powołania!

Bardzo solidna placówka medyczna na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii