Centrum Medyczne SportsMedicCentrum Medyczne SportsMedic - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne SportsMedic

O nas

Centrum medyczne SportsMedic to nowoczesna placówka wyposażona w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie wielu świadczeń medycznych bezpośrednio w placówce. Oferujemy kompleksową, prywatną opiekę lekarską dla wszystkich pacjentów poszukujących profesjonalnego wsparcia medycznego.
Centrum medyczne SportsMedic to opieka medyczna na najwyższym, światowym poziomie, gdzie pacjent i jego zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Korzystając ze zautomatyzowanego systemu powiadomień, każdy pacjent dostaje informację o wizycie dzień przed umówionym spotkaniem.

Nasze centrum to kompleksowo wyposażone gabinety lekarskie, fizjoterapeutyczne, sala sportowa przeznaczona do funkcjonalnych treningów medycznych i motorycznych.

Dodatkowo do dyspozycji pacjentów jest strefa odnowy biologicznej wyposażona w specjalistyczne wanny do hydromasażu oraz lodowych kąpieli.

O zdrowie naszych pacjentów dba kadra specjalistów zajmujących się:

ortopedią i traumatologią narządu ruchu,
kardiologią,
chorobami wewnętrznymi,
endokrynologią,
leczeniem bólu głowy,
medycyną sportową,
sonochirurgią (zabiegami pod kontrolą USG).

W oczekiwaniu na przyjęcie do lekarza specjalisty, oferujemy przytulną i komfortową poczekalnię, zaopatrzoną w prasę i napoje.

SportsMedic – z pasji do zdrowia

Centrum medyczne SportsMedic to miejsce przyjazne sportowcom, osobom aktywnym fizycznie i wszystkim pacjentom, którzy potrzebują wsparcia przy leczeniu wszelkiego rodzaju urazów, schorzeń czy chorób.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą skorzystać z kompleksowej, prywatnej opieki lekarskiej i poznać kadrę doświadczonych specjalistów medycyny ogólnej, specjalistycznej i sportowej.

Nowoczesne gabinety lekarskie są wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny pozwalający na przeprowadzenie takich badań jak: USG, próby wysiłkowe, drobne zabiegi laryngologiczne czy innowacyjną terapię Game Ready.

Ponadto, posiadamy specjalną ofertę dla zawodowych sportowców, w ramach której oferujemy możliwość wszechstronnego przygotowania motorycznego pod daną dyscyplinę sportową pod okiem profesjonalistów. Nasze centrum medycyny sportowej oferuje personel, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz odbywanym szkoleniom, zapewnia specjalistyczną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Nasi lekarze

Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Traumatolog   (+3 więcej)
Fizjoterapeuta   (+3 więcej)
Lekarz sportowy

Kompleksowość leczenia

Do Sports Medic przyszłam z przewlekłym bólem kolana, który doskwierał mi już od dłuższego czasu. Lekarz trafnie postawił diagnozę. Okazało się, że to lekki stan zapalny, który udało się zaleczyć w kilka tygodni. Jestem bardzo zadowolona, widać zainteresowanie pacjentem i dużą wiedzę medyczną.

Kompleksowość leczenia

Szybkie terminy na wykonanie badań i kompetentni lekarze. Na spokojnie mogę polecić każdemu pacjentowi zmęczonemu teleporadami i kilkumiesięcznymi kolejkami do specjalisty.

Kompleksowość leczenia

Bardzo nowoczesne miejsce, sporo miejsc parkingowych. Pozytywnie zaskoczył mnie termin na wykonanie badania wysiłkowego, bo udało mi się je umówić praktycznie od ręki na następny dzień.

Kompleksowość leczenia

Polecam treningi medyczne. Szkoda, że trzeba kombinować, żeby móc się trochę poruszać w tych czasach, ale co do przeprowadzonego treningu nie mam żadnych zastrzeżeń. Cenowo wychodzi tak samo jak zajęcia z trenerem personalnym, a do tego jest jeszcze poł godzinki w strefie relaksu.

Kompleksowość leczenia

Po kilku przygodach z nieudanymi teleporadami na NFZ podjąłem decyzję o tym, żeby przejść się do lekarza rodzinnego prywatnie i muszę przyznać, że widać sporą różnicę w zaangażowaniu w leczenie pacjenta. Polecam doktor Anetę Wirkijowską, która swoimi radami uspokoiła mnie i na spokojnie wytłumaczyła co mi może dolegać zlecając wymagane badania.

Kompleksowość leczenia

Chyba jedyne miejsce we Wrocławiu, które oferuje kompleksową obsługę osób aktywnych fizycznie. Wszystkie badania można zrobić na miejscu, szybkie terminy do specjalistów i kompetentny zespół.

Kompleksowość leczenia

Od początku pandemii leczę u nich niedoczynność tarczycy, która została zdiagnozowana dosłownie dzień przed zamknięciem wszystkiego w marcu. Jeśli chodzi o sam zespół nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, zawsze służą pomocą i z pełnym zrozumieniem podchodzą do pacjenta!

Kompleksowość leczenia

Jestem zadowolona z przeprowadzonej fizjoterapii. Polecam Panią Anię. Gabinet zabiegowy dobrze wyposażony i nowoczesny. Byłam już w kilku gabinetach i jak do tej pory to jest najlepszy.

Kompleksowość leczenia

Ładne i nowoczesne miejsce. Widać, że wszystko robione pod pacjenta, który ceni sobie najdrobniejsze szczegóły. Recepcja sprawna, bardzo miłe panie. Nie miałem problemu aby zaparkować. Osobiście polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii