Centrum Stomatologii - Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum MedyczneCentrum Stomatologii - Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne - zdjęcie profilowe

Centrum Stomatologii - Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Centrum Stomatologii św. Wojciecha powstało w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta.

Dokładamy wszelkich starań, ...

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Pacjentom profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny.
Doświadczony personel medyczny zapewnia bezpieczne leczenie w miłej atmosferze, oferując jednocześnie troskę i komfort w trakcie wizyt.
Każdy Pacjent może liczyć na indywidualny program leczenia dostosowany do potrzeb i oczekiwań.
Tworzymy miejsce, do którego można zgłosić się z każdym problemem stomatologicznym,
bez względu na wiek. Dysponujemy czterema gabinetami stomatologicznymi oraz pracownią RTG.
Najnowocześniejsze technologie stosowane przez naszych lekarzy łączą skuteczne leczenie z doskonałym efektem estetycznym.
Centrum Stomatologiczne św. Wojciecha jako jedna z nielicznych placówek na terenie województwa wielkopolskiego oferuje:
· możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym,
· salę operacyjną przystosowaną do przeprowadzania najbardziej skomplikowanych zabiegów,
· diagnostykę przy wykorzystaniu cyfrowej radiologii,
· obiekt w pełni przystosowany do leczenia osób niepełnosprawnych.

Naszym celem jest osiąganie najlepszych rezultatów w leczeniu oraz dodawanie blasku uśmiechowi naszych Pacjentów.

Nasi lekarze

Higienistka stomatologiczna