0,0

O nas

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń to nowoczesna placówka stomatologiczna oferująca swoim pacjentom metamorfozy uśmiechu. Dysponujemy doświadczoną kadrą lekarzy specjalistów pracującą na sprzęcie światowej klasy.

Nasi lekarze

Stomatolog   (+-1 więcej)
Ortodonta   (+-1 więcej)
Stomatolog   (+-1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Gabinet jak dla mnie jest jednym z lepszych w Krakowie. Jest bardzo porządne leczenie, dokładne i bez bólu. Nie planuję zmieniać dentysty bo ten gabinet bardzo mi pasuje! czuję się bezpiecznie.

Kompleksowość leczenia

Gabinet dla mnie jest jednym z lepszych. Dokładnie leczą, bez stresu, bez bólu. Na prawdę warto bo wiem że jak pójde to leczenie zębów będzie wykonane dokładnie i w sympatycznej atmosferze!

Kompleksowość leczenia

Dla mnie to jeden z lepszych gabinetów stomatologicznych w Krakowie. Trafiłam tam z polecenia i szczerze mówiąc cieszę sie ze tam trafiłam. Leczą dobrze i dokładnie. Poza tym jest bardzo miło a to sprawia ze człowiek mniej sie stresuje. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Jak dla mnie najlepsi lekarze czy z zakresu endodoncji czy protetyki czy też stomatologii zachowawczej ( z tymi akurat miałam styczność ) przystępne ceny oraz terminy na wizytę

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam ten gabinet stomatologiczny .Chodze tu już dość długi czas . Za kazdymrazem jestem zadwolona . Miałam tu leczone zęby , most , usuwanie i leczenie kanałowe ;)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii