Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CichońCentrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

0,0

O nas

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń to nowoczesna placówka stomatologiczna oferująca swoim pacjentom metamorfozy uśmiechu. Dysponujemy doświadczoną kadrą lekarzy specjalistów pracującą na sprzęcie światowej klasy.

Nasi lekarze

Stomatolog   (+1 więcej)
Stomatolog dziecięcy   (+1 więcej)
Stomatolog dziecięcy   (+1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Leczę tutaj swoje zeby , co jakiś czas uczęszczam tu na wizyty . Miałam tu i leczenie zachowawcze , i leczenie kanałowe ,a także usuwanie ósemek zatrzymanych ;) gabinet najwyższym poziomie ;)

Kompleksowość leczenia

Byłem w różnych gabinetach . W jednym naderwali mi dziąsło . W innym źle wyleczyli zęba . A jeszcze w innym złamała mi szanowna pani dr narzędzie podczas leczenie kanałowego . Ogólnie przeżyłem traume . W końcu uż bez sił trafiłem na te gabinet i chwała Bogu . Tutaj ratowali mi beznadziejne przypadki . W miejsca gdzie nie mam zębów ( na szczeście są te z tyłu , niewidoczne ) mam zastąpione specjalnym mostem . Bardzo dziekuje za wszytsko tutejszym lekarzom. Jest pod kontrolą , co pół roku się tu wybieram ;)

Kompleksowość leczenia

Jest to mój gabinet stomatologiczny do którego uczęszczam od dośc długiego czasu . Godny polecenia ze względu na dobry personel , który się tu znajduje . Zęby , które miałam leczone ,ze tak ujmę nie posypały mi się . Były zeby , które na wlasne życzenie sobie zaniedbałam . Na szczescie były to zeby z tylu wiec nie widać było ,ze co kolwiek mam usunięte ;) any po ekstrakcjach bardzo ładnie się zagoiły ;)

Kompleksowość leczenia

Gabinet jak dla mnie jest jednym z lepszych w Krakowie. Jest bardzo porządne leczenie, dokładne i bez bólu. Nie planuję zmieniać dentysty bo ten gabinet bardzo mi pasuje! czuję się bezpiecznie.

Kompleksowość leczenia

Klinika dr Cichonia jest jedną z lepszych w Krakowie. Trafiłem tam z polecenia, co prawda nie wiedziałem czy mi to miejsce podpasuje ale jestem mega zadowolony bo dobrze leczą, ceny nie są wywindowane, no i miła atmosfera. Jestem na prawdę bardzo zadowolony

Kompleksowość leczenia

Genialny personel medyczny , który potrafi poradzić sobie nawet z beznadziejnymi przypadkami , tak jak to było u mnie . rzekomo ząb był do wyrwania ( tak mi powiedziano w innym gabinecie ) a tutaj mi go odratowali ;) Dziękuję ;)

Kompleksowość leczenia

Dla mnie to jeden z lepszych gabinetów stomatologicznych w Krakowie. Trafiłam tam z polecenia i szczerze mówiąc cieszę sie ze tam trafiłam. Leczą dobrze i dokładnie. Poza tym jest bardzo miło a to sprawia ze człowiek mniej sie stresuje. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Gabinet dla mnie jest jednym z lepszych. Dokładnie leczą, bez stresu, bez bólu. Na prawdę warto bo wiem że jak pójde to leczenie zębów będzie wykonane dokładnie i w sympatycznej atmosferze!

Kompleksowość leczenia

Wspaniali lekarze są w tym gabinecie. Miałam szóstke w tagicznym stanie , to jednak odratowano ją przez leczenie kanałowe ;) dzięki czemu nie straciłam zęba ;)

Kompleksowość leczenia

Polecam, jest to jeden z lepszych gabinetów w Krakowie. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z niego - dobrze leczy, jest miło i przyjemnie i widać że gabinet jest dobrze wyposażony!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii