CO Tam? Psychoterapia bliska TobieCO Tam? Psychoterapia bliska Tobie - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie

0,0

O nas

CO Tam? to prywatny ośrodek skupiający najlepszych psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów w Warszawie. CO Tam? oferuje szeroki zakres pomocy wspierającej rozwój osobisty. Jesteśmy profesjonalistami stosującymi metody różnych szkół terapeutycznych, skupiamy się na pacjencie i jego potrzebach. Zachowujemy przy tym ludzkie podejście i otwartość, dbając o Państwa komfort i samopoczucie. Zaufało nam wielu zadowolonych z życia pacjentów, wierzących w to, że samemu nie zajdzie się tak daleko jak z pomocą terapeuty – niejako mentora, który pomaga nam w znalezieniu odpowiedniej ścieżki działania.

Nasi lekarze

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Psycholog dziecięcy   (+-1 więcej)

Psychiatria

Pediatra   (+-1 więcej)

Psychiatria dzieci i młodzieży

Psychoterapia rodzin

Psychoterapia par

Konsultacje i badania psychologiczne

Psychiatra dziecięcy
Psycholog dziecięcy   (+-1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Super! Polecam, miło, profesonalnie i uczciwue. Naprawdę fajne miejsce na mapie Warszawy, mają też psychiatrę dziecięcego, którego się naszukałam, a tu jak znalazł pod domem :)

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajnie. Miejsce dyskretne i długo otwarte. Moje dziecko było tam u psychologa dziecięcego i terapia była skuteczna.

Kompleksowość leczenia

Jest naprawdę OK. Łatwo dojechać, po drodze z pracy. W środku ładnie i domowo, rejestracja niezawodna.

Kompleksowość leczenia

Ośrodek bardzo ładny, kameralny. Czułam się jak w odwiedzinach u przyjaciółki. Pomoc profesjonalna i miła. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii