Columna MedicaColumna Medica - zdjęcie profilowe

Columna Medica

O nas

Columna Medica to nowoczesna klinika rehabilitacji i leczenia schorzeń narządu ruchu, położona w otoczeniu sosnowego lasu, w pobliżu miasta Łódź. ...

Rehabilitacja w naszej klinice to przede wszystkim dbałość o jakość usług, dlatego oferta tworzona jest według indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Metody leczenia, w których się specjalizujemy to: ortopedyczna terapia manualna i nieinwazyjne leczenie kręgosłupa. Opracowane programy terapii pozwalają wielu pacjentom uniknąć operacji lub też znacząco przyspieszyć powrót do sprawności po zabiegach, takich jak np. endoprotezoplastyka.

Na co dzień kierujemy się holistyczną wizją podejścia do zdrowia, dla tego też klinika zapewnia specjalistyczne terapie medyczne oraz kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne.

Oferta Columna Medica to m.in.
- rehabilitacja po udarze,
- rehabilitacja kręgosłupa,
- rehabilitacja kolana,
- rehabilitacja stawu biodrowego oraz barku.

Wierzymy w bezinwazyjne metody badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu poprzez manualne działanie terapeuty oraz zabiegi rehabilitacyjne. Dzięki temu następuje szybsza redukcja bólu, poprawa elastyczności tkanek oraz zwiększenie zakresu ruchomości stawów. Nasza oferta to: rehabilitacja po udarze, rehabilitacja kręgosłupa, rehabilitacja kolana i rehabilitacja stawu biodrowego oraz barku. Turnusy rehabilitacyjne to programy, których podstawą jest praca fizjoterapeuty z pacjentem w systemie 1:1 dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Nasi specjaliści przygotowali specjalistyczne programy:
- turnusy rehabilitacyjne, dedykowane pacjentom m.in.: po udarach, po wylewach, ze stwardnieniem rozsianym, po urazach czaszkowo-mózgowych, po urazach rdzenia kręgowego czy po wypadkach komunikacyjnych, a także wczasy odchudzające i wczasy oczyszczające.

Rehabilitacja i leczenie w klinice to również okazja do skorzystania z zaplecza relaksacyjnego Columna Medica:
- strefy basenów, saun oraz Leśnego Spa,
- sali do Funkcjonalnego Treningu Medycznego,
- a także zajęć, takich jak: Szkoła Zdrowych Pleców, Pilates i joga.

Aby zadbać o każdy aspekt zdrowotny naszych gości, Columna Medica oferuje kompleksową opiekę dietetyczną. Szeroka diagnostyka, indywidualnie skomponowany jadłospis, zajęcia sportowe zarówno na sali treningowej, jak i na basenie dostosowane do możliwości zdrowotnych pacjentów oraz zabiegi kosmetyczne i aparaturowe, przyniosą pożądane efekty. Nauka zasad prawidłowego żywienia pomoże zmienić dotychczasowe nawyki i cieszyć się osiągniętymi rezultatami. Klimatyczna, leśna sceneria, nowoczesność i wysoki standard usług sprawi, że sprostamy oczekiwaniom wymagających gości.

W Columna Medica, podobnie jak w starożytnej Grecji, definicji piękna upatrujemy w proporcji i harmonii między ciałem a duszą. Wierzymy, że chwila poświęcona na spojrzenie w głąb siebie potrafi mieć niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i wygląd.

Przyjmij zaproszenie do stuletniego lasu sosnowego i pozwól nam zadbać o swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno.

Tutaj przyjeżdżasz po zdrowie.

Nasi lekarze

Poradnia Dietetyczna

Uroda i Spa

Trener

Kompleksowość leczenia

Zazwyczaj miejsc nie oceniam ale teraz już nie pamiętam nazwiska Pana Rafała który mnie prowadził i motywował, więc tu chciałbym mu serdecznie podziękować za jego pracę! Czuję się całkowicie odmieniony! Miejsce również fantastyczne do pełnej regeneracji i powrotu do zdrowia. Polecam

Kompleksowość leczenia

jestem już po kilku rehabilitacjach barku, dalej proces trwa. W Klinice jest ogrom lekarzy i zabiegów. Można na prawdę poczuć się docenionym i ważnym. Personel bardzo pomocny. Wszędzie czyściutko i na najwyższym poziomie. polecam jeśli ktoś specjalistycznej takiej pomocy potrzebuje

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii