DENmed Klinika StomatologicznaDENmed Klinika Stomatologiczna - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

DENmed Klinika Stomatologiczna

kom.: 530 351 351
e-mail: klinika@denmed.bydgoszcz.pl
www.demned.bydgoszcz.pl

Witamy w Naszej klinice

Klinika Stomatologiczna DENmed od ponad dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności oferując usługi na profesjonalnym i najwyższym poziomie. Wykonujemy implanty, korony i mosty, onlaye i inlaye, protezy oraz szyny. Od początku istnienia dążymy do poszerzania możliwości i rozwoju, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom Pacjentów. W chwili obecnej DENmed jest powszechnie rozpoznawaną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji.

Nowoczesna Technologia

Klinika Stomatologiczna DENmed posługuje się najnowszej generacji sprzętem. Posiadamy wyjątkowe zaplecze diagnostyczne i jako pierwsi w Toruniu oferujemy zdjęcia rentgenowskie na najwyższej klasy cyfrowych aparatach RTG. Z uwagi na dynamicznie zmieniające się technologie w branży stomatologicznej, konieczne jest ciągłe poszukiwanie nowych źródeł wiedzy. Dlatego zapoznajemy się z bieżącymi trendami panującymi w dziedzinie, którą się zajmujemy i wprowadzamy nowe rozwiązania. Najnowsza, którą wprowadziliśmy, to nowatorska na skalę kraju technologia wykonywania koron z tlenku cyrkonu.

Nie odnieślibyśmy takiego sukcesu, gdyby nie wyspecjalizowana kadra. Nasi lekarze oraz inni pracujący u nas specjaliści biorą udział w wielu programach badawczych oraz wysoko specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu stosowane przez nas techniki są zgodne z najnowszymi standardami panującymi w dzisiejszej stomatologii. Dla Pacjentów oznacza to bezbolesne zabiegi i trwałe efekty leczenia.

Nasi lekarze

Stomatolog   (+-1 więcej)