DENmed Klinika StomatologicznaDENmed Klinika Stomatologiczna - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

DENmed Klinika Stomatologiczna

kom.: 530 351 351
e-mail: klinika@denmed.bydgoszcz.pl
www.demned.bydgoszcz.pl

Witamy w Naszej klinice

Klinika Stomatologiczna DENmed od ponad dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności oferując usługi na profesjonalnym i najwyższym poziomie. Wykonujemy implanty, korony i mosty, onlaye i inlaye, protezy oraz szyny. Od początku istnienia dążymy do poszerzania możliwości i rozwoju, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom Pacjentów. W chwili obecnej DENmed jest powszechnie rozpoznawaną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji.

Nowoczesna Technologia

Klinika Stomatologiczna DENmed posługuje się najnowszej generacji sprzętem. Posiadamy wyjątkowe zaplecze diagnostyczne i jako pierwsi w Toruniu oferujemy zdjęcia rentgenowskie na najwyższej klasy cyfrowych aparatach RTG. Z uwagi na dynamicznie zmieniające się technologie w branży stomatologicznej, konieczne jest ciągłe poszukiwanie nowych źródeł wiedzy. Dlatego zapoznajemy się z bieżącymi trendami panującymi w dziedzinie, którą się zajmujemy i wprowadzamy nowe rozwiązania. Najnowsza, którą wprowadziliśmy, to nowatorska na skalę kraju technologia wykonywania koron z tlenku cyrkonu.

Nie odnieślibyśmy takiego sukcesu, gdyby nie wyspecjalizowana kadra. Nasi lekarze oraz inni pracujący u nas specjaliści biorą udział w wielu programach badawczych oraz wysoko specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu stosowane przez nas techniki są zgodne z najnowszymi standardami panującymi w dzisiejszej stomatologii. Dla Pacjentów oznacza to bezbolesne zabiegi i trwałe efekty leczenia.

Nasi lekarze

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Polecam to miejsce, czasem może nie łatwo się dodzwonić ale to normalne. Ja byłem Pani Kopaczewskiej jakiś czas temu i jestem zadowolony. Czysto, przyjemnie, nawet trochę nie jak u stomatologa :) Wyposażenie też nowe, a nie jakieś z lat 90tych, więc na plus.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii