0,0

O nas

Witamy Państwa w DentalCare

Witamy Państwa w DentalCare

miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedzić naszą stronę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Naszą misją jest zapewnienie opieki stomatologicznej wysokiej jakości, zgodnej z najnowszą wiedzą. Pomagamy naszym Pacjentom odzyskać piękny i zdrowy uśmiech BEZ STRESU I BÓLU i w komfortowych warunkach. Pracujemy wykorzystując SPRZĘT najwyższej jakości, pozwalający na zaawansowaną diagnostykę i innowacyjne leczenie.

Nieustannie podnosimy swoje KWALIFIKACJE, aby leczyć Państwa wykorzystując najcenniejsze osiągnięcia stomatologii. U nas każdy pacjent traktowany jest indywidualnie z szacunkiem i życzliwością, rozumiemy, że każdy pacjent może mieć inne podejście do leczenia stomatologicznego.

Nasz personel to lekarz dentysta Magdalena Patrycja Pniok,lekarz dentysta Małgorzta Żak, dentysta Łukasz Kwolek, lekarz dentysta Agnieszka Buczyńska, lekarz dentysta Bartłomiej Matraszek, lekarz dentysta Marta Brautsch, lekarz dentysta Igor Koplejewski, lekarz dentysta Paweł Nawrot, lekarz Maciej Nowiński

BEZ STRESU I BÓLU
Bezbolesność w czasie zabiegów to jeden z naszych podstawowych priorytetów. Dążymy do przekonania pacjentów, że wizyta u stomatologa nie musi kojarzyć się z bólem, lecz może być bezstresowym spotkaniem z zaufanym dentystą, który pomoże Państwu rozwiązać każdy problem związany z zębami. Staramy się pracować bardzo delikatnie. Dysponujemy szeroką gamą znieczuleń, dzięki czemu pacjent może zapomnieć o bólu podczas wizyt w naszym gabinecie. Do najdrobniejszych zabiegów nasz stomatolog wykonuje znieczulenie powierzchniowe żelami o smaku owocowym, czekolady lub mięty. Na bieżąco wprowadzamy do gabinetu najnowsze środki znieczulające. Pacjentom bojącym się tradycyjnego znieczulenia polecamy znieczulenie komputerowe The Wand, które eliminuje dyskomfort występujący podczas podawania znieczulenia za pomocą strzykawki. Proponujemy także podtlenek azotu czyli gaz rozweselający, który całkowicie redukuje stres związany z wizytą u stomatologa. Mamy nadzieję, że z każdą kolejną wizytą wszelkie nieprzyjemne doświadczenia związane ze stomatologiem będą stawały się już tylko niemiłym wspomnieniem.
Świadczymy usługi w zakresie takich specjalizacji jak: Ortodoncja,Endodoncja, Stomatologia estetyczna, Wybielanie, Profilaktyka, Stomatologia dziecięca,Stomatologia zachowawcza, Implantologia, Licówki, Korony, Protetyka, Znieczulenie Komputerowe, Gaz rozweselający.

Kompleksowość leczenia

Świetna klinika i super atmosfera. Byłam z moim synkiem już i kilku dentystów ale dopiero po wizycie w Dental Care wizyta u dentysty to nie trauma. Dużo zabawek, książeczek, motywatorów itp. Klinika dla mam :) Polecam !

Kompleksowość leczenia

Pani dr. Magdalena to cudotwórca - została mi uratowana 6-tka która była przez kilku dentystów już nie do odratowania. Sama klinika z bardzo komfortowa z miłą obsługą - Polecam !! Gosia

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii