DENTIS ARTE

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Klinika Dentis Arte to święty graal na stomatologicznej mapie Poznania! Profesjonalizm i dbałość o komfort pacjenta odczuwalne są już od progu. Dr Andrzej Chmielecki jest wszechstronnym mistrzem swojego fachu - w gabinecie zawsze czuję się zaopiekowana oraz informowana na bieżąco i w uspokajający sposób o wszystkich krokach leczenia (co stanowi kluczowy czynnik podczas wyboru lekarza dla wszystkich zestresowanych!). Bólu na fotelu jeszcze nie doświadczyłam, ba, nawet dyskomfortu! Zawsze jestem traktowana z empatią na równie wysokim poziomie, co standard leczenia. A z każdą wizytą uśmiecham się coraz szerzej i pewniej, wiedząc, ...

Klinika Dentis Arte to święty graal na stomatologicznej mapie Poznania!

Profesjonalizm i dbałość o komfort pacjenta odczuwalne są już od progu. Dr Andrzej Chmielecki jest wszechstronnym mistrzem swojego fachu - w gabinecie zawsze czuję się zaopiekowana oraz informowana na bieżąco i w uspokajający sposób o wszystkich krokach leczenia (co stanowi kluczowy czynnik podczas wyboru lekarza dla wszystkich zestresowanych!). Bólu na fotelu jeszcze nie doświadczyłam, ba, nawet dyskomfortu! Zawsze jestem traktowana z empatią na równie wysokim poziomie, co standard leczenia. A z każdą wizytą uśmiecham się coraz szerzej i pewniej, wiedząc, że za tym promiennym uśmiechem stoją nieocenione umiejętności Dra Andrzeja i indywidualne podejście do pacjenta.
Najszczerzej polecam klinikę Dentis Arte!

Kompleksowość leczenia

Leczę się u doktora Chmieleckiego już od 4 lat, bardzo cenię jego profesjonalizm, wiele moich zębów zostało wyleczonych, mój uśmiech odzyskał blask! Ostatnio byłam na wizycie w nowym gabinecie w Suchym Lesie i jestem zachwycona! Przepiękny gabinet! Serdecznie polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii