Estei Gabinet Kędzierzyn-Koźle

Nasi lekarze

Medycyna estetyczna   (+4 więcej)

Kompleksowość leczenia

Wszytko super, dobór zabiegów na twarz na najwyższym poziomie i co najważniejsze, że skutecznie. Polecam w 110%.

Kompleksowość leczenia

4 zabiegi RF na twarz, 3 zabiegi Dermapen na twarz, na koniec botoks. 4x500+3x500+500 =4000zł. Czas niecałe 3 miesiące. W wieku 48 lat moja twarz odmłodniała o dobre 10 lat, redukcja zmarszczek przerosła moje oczekiwania. Botoks na czolo prewencyjnie. W innych gabinetach za 4tys zrobiłbym max 3 zabiegi na twarz. Efekt, obsługa na najwyzszym poziomie, polecam każdemu mężczyźnie

Kompleksowość leczenia

Od września do dziś wykonałam u Pani Doktor Ledniowskiej: zmniejszanie warg sromowych, plastyka okolicy łechtaczki, o-shot, g-shot. Łączny koszt to 4,3 tys. Moje zycie seksualne z nowym partnerem odżyło, jestem jak nowo narodzona i przedewszytkim bardzo szczęśliwa, że dzięki takim radom mogę budować życie od nowa i się nim cieszyć. Zabiegi warte tej ceny. Szczerze polecam.

Kompleksowość leczenia

Od wielu lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej, jednak zawsze wracam do pani dr Agnieszki Ledniowskiej. Ciężko to opisać, ale jakość wszystkiego jest zawsze przewagą tego lekarza. Wszystko transparentne, preparaty oryginalne, botoks oryginalny, lekarski. Obsługa, kontakt przed i po zabiegu świetny i łatwy. Godne polecenia.

Kompleksowość leczenia

W Estei Clinic jak zwykle zastaniemy cudownie uśmiechniętą Panią doktor Ledniowską. Lata doświadczeń, praktyka widoczna przy każdym wykonywanym zabiegu. My już /ja i mąż/ lojalni od kilku lat, zawsze zadowoleni, nawet jak coś nie jest perfekcyjnie to zawsze pani Agnieszka staje na wysokości zadania - nic tylko polecić innym.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii