NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o. - zdjęcie profilowe

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Euro-Klinika to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich. Świadczymy usługi medyczne dla mieszkańców tej miejscowości z obszarów takich jak kardiologia, onkologia, urologia czy endokrynologia. Nasza placówka jest nowocześnie wyposażona i estetycznie urządzona. Na pacjentów czeka u nas przyjazna i profesjonalna obsługa.

NZOZ EURO-KLINIKA SP. Z O.O. - Zatrudniamy zespół lekarzy wielu specjalności

Zatrudniamy zespół lekarzy wielu specjalności, dzięki czemu możemy zlecić wykonanie wszystkich niezbędnych badań oraz zabiegów w jednym miejscu. Nasi lekarze posiadają obszerną wiedzę medyczną zdobytą w trakcie studiów, którą stale uaktualniają poprzez udział w konferencjach, sympozjach i dodatkowych kursach. Wieloletnia praktyka nie tylko pozwoliła im na doskonałe poznanie tajników sztuki lekarskiej, ale również na wykształcenie odpowiedniego poziomu wrażliwości, dzięki któremu mają lepszy kontakt z pacjentem, co znajduje przełożenie w skuteczniejszej diagnostyce.

Ma to duże znacznie szczególnie w przypadku chorób odbytu oraz innych schorzeń o charakterze intymnym. Są to kwestie wstydliwe dla pacjentów, dlatego też wymagają od lekarzy odpowiedniego podejścia, które będzie charakteryzować się połączeniem profesjonalizmu z delikatnością i zrozumieniem. Tego właśnie mogą spodziewać się pacjenci odwiedzający nasz ośrodek bezoperacyjnego leczenia hemoroidów.

Nowoczesne wyposażenie w połączeniu z umiejętnościami naszych lekarzy dają gwarancję szczegółowej i dokładnej diagnostyki. Dokładne wykrywanie schorzeń pozwala ordynować skuteczne i efektywne formy leczenia oraz zabiegi.

Nasi lekarze

Reumatolog   (+3 więcej)
Urolog
Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)
Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)
Gastroenterolog
Lekarz rehabilitacji medycznej   (+3 więcej)
Gastroenterolog
Chirurg ogólny   (+4 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Anestezjolog
Lekarz medycyny pracy