0,0

Nasi lekarze

Psychiatra
Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
Kardiolog dziecięcy
Endokrynolog   (+-1 więcej)
Psychoterapeuta
Medycyna estetyczna
Lekarz rodzinny   (+-1 więcej)
Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
Psychiatra
Psychoterapeuta

Kompleksowość leczenia

Bardzo pozytywnie odebrałam wizytę w waszej placówce. Pełny profesjonalizm i wiedza lekarza dr Tylko. Brawo

Kompleksowość leczenia

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z Gimemedici. Obszerna oferta badań, diagnostyki, skuteczna pomoc w przypadku problemów ze zdrowiem kobiecym. Świetni specjaliści.

Kompleksowość leczenia

Pełna kompleksowość. Wszystkie potrzebne badania w jednym miejscu. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i polecam tę klinikę.

Kompleksowość leczenia

Gimenedikę poleciła mi znajoma, która dojeżdża do tej kliniki spoza miasta. Faktycznie, jest godna polecenia i na pewno będę przekazywała pozytywne opinie dalej. Pełna diagnostyka, pełny pakiet badań i skuteczne leczenie. Pacjentka jest traktowana jak człowiek, nie jak kolejny przypadek medyczny. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Jestem stałą pacjentką od kilku lat i z czystym sumieniem mogę polecić tę klinikę. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejmy zespół kompetentnych lekarzy. Super. Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii