HELP-MED Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Raciborowicach

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

W dniu dzisiejszym zadzwoniłem do DPS celem umówienia się na obejrzenie w jakich warunkach przebywają pensjonariusze tego ośrodka. Kategorycznie odmówiono mi tego w jakimkolwiek stopniu. Nie jestem zainteresowany myszkowaniem po toaletach, kuchni itp. lecz ogólnym wrażeniem miejsca. Poszukuję takiego miejsca do umieszczenia starszego pana, oczywiście odpłatnie, lecz na pewno nie będzie to możliwe bez zapoznania się w jakim dokładnie miejscu będzie przebywał.

Kompleksowość leczenia

prosze wszystkich nie oddawajcie swoich bliskich tam.to jest gorsze niż wiezienie.są zastraszani.dostają zastrzyki uspakajace bez powodu.musza siedziec w czterech ścianach a jak wyjdą to opiekunki mówią bo dostaniesz zastrzyk.okna pozamykane w upalne dni.zero spacerow.pracownice nie mile.pracując w takich ośrodkach trzeba mieć empatie a tam zero.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii