MEDI HORIZON CLINIC

Nasi lekarze

Ortopeda   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Wykonałam w Klinice Medi Horizon zabieg powiększania piersi implantami Motiva. Od samego początku wiedziałam, że dobrze trafiłam. Na konsultacji od Doktora otrzymałam dużo informacji, konsultacja trwała ponad 1h. Wszystkie badania zrobiłam w Klinice to bardzo duży plus. Tylko RTG musiałam wykonać w innej placówce. NA termin zabiegu czekałam ok. 14 dni. Sam zabieg był dla mnie bardzo stresujący, ale opieka jaka jest w Med Horizon na prawdę starali się mnie wesprzeć. Zabiegu i nocy nie pamiętam - rano obudziłam się jak nowonarodzona. Dzięki uprzejmości lekarzy dostałam dużo kroplówek z lekami przeciwbólowymi. Kontrola po 3, 7 i 14 dniach - a efekt jest super! jestem bardzo zadowolona ! dziękuję

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam Klinikę jak i lekarza u którego wykonywałem zabieg Dr Andrzej Suwara - profesjonalizm. Pozdrawiam całą ekipę Medi Horizon Clinic!

Kompleksowość leczenia

Polecam klinikę z całego serca! Przesympatyczny personel medyczny. Chirurg bardzo przyjazny, na konsultacji wszystko mi wyjaśnił, opowiedział jak będzie wyglądała korekta. Byłam bardzo zestresowana, ale lekarz i pielęgniarki bardzo mnie wspierali. Minął tydzień od zabiegu, jestem jeszcze lekko opuchnięta, ale szczęśliwa!

Kompleksowość leczenia

Organizacja w klinice jest bardzo dobra, ustaliłam dogodny termin na zabieg liftingu twarzy. Wykonywał go dr Krzysztof Szymański, podejście lekarza bardzo profesjonalne, bardzo miły lekarz. Zabieg spełnił moje oczekiwania. Na pewno tam wrócę w razie potrzeby.

Kompleksowość leczenia

Kilka tygodni temu w Klinice Horizon Medical Center wykonywałam zabieg korekcji nosa. Wykonywał go Dr Kulicki, zabieg przeszedł szybko i bez komplikacji https://horizonmedical.pl/korekta-nosa/. Jak na razie mój nos jeszcze się goi ale wygląda, że jestem na dobrej drodze :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii