Intima ClinicIntima Clinic - zdjęcie profilowe

Intima Clinic

O nas

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety
jest przedmiotem naszej najwyższej uwagi. Intymność postrzegamy jako prawo do komfortu, dyskrecji, seksualności i dumy z własnego ciała.

Rozumiemy nasze Pacjentki i ich potrzeby. Jest dla nas oczywiste, że Kobieta to też jej ciało, które stanowi mapę jej życia. Często zapisane są na nim dowody walki z wahaniami wagi, trudy związane z przebytymi ciążami i porodami. W wyniku tych doświadczeń, niektóre elementy kobiecej natury przestają funkcjonować, a Ona przestaje się czuć dobrze z własną fizjologią.

Wolność i komfort

Nasi lekarze rozumieją, co to znaczy żyć z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, gdy zwykłe zajęcia fitness i skoki z dziećmi na trampolinie przyprawiają o szybsze bicie serca. Wiedzą też, czym dla Kobiety jest rozluźnienie okolic intymnych po kolejnym naturalnym porodzie. I jak to jest, gdy w wyniku biologicznych zmian, życie seksualne przestało być tak satysfakcjonujące jak kiedyś.

W Intima Clinic przywracamy naszym Pacjentkom poczucie wolności i komfort życia. Zabieg trwający czasem kilkanaście minut, wykonany przy użyciu najnowocześniejszej aparatury i przez najlepszych specjalistów, rozwiąże problem, który przypomina o sobie w codziennym życiu. Pragniemy, aby Kobiety – bez względu na wiek – lubiły swoje ciało i cieszyły się własną seksualnością.

Jesteśmy dla Ciebie

Zależy nam również na tym, by nasze Pacjentki czuły się wolne w decydowaniu o swojej płodności. Tym, które z macierzyństwem chcą poczekać, albo w ogóle go nie planują, dobierzemy najskuteczniejszą i nowoczesną antykoncepcję. Paniom, które zdecydowały, że chcą mieć dziecko, będziemy towarzyszyć od samego początku aż do porodu. Chociaż czasem okazuje się, że w samym zajściu w ciążę potrzebna jest pomoc medyczna. Zajmujemy się leczeniem niepłodności według najnowszych światowych standardów.

Czasem nasze Pacjentki zmagają się z problemem, który – w rzeczywistości – jest drobnym defektem fizycznym, ale jego istota tkwi w ich psychice. Wtedy bardziej skuteczna niż laser okazuje się rozmowa z fachowcami. Wykwalifikowany i doświadczony seksuolog pomoże zobaczyć, gdzie tkwi źródło problemu i dobierze najlepszą terapię.

Jednym słowem, jesteśmy wszędzie tam, gdzie słowo “kobiecość” jest odmieniane przez przypadki. Komfort fizyczny i psychiczny kobiety to dewiza Intima Clinic. Serdecznie zapraszamy!

Nasi lekarze

Ginekolog estetyczny   (+1 więcej)
Internista   (+1 więcej)
USG Doppler   (+1 więcej)
Internista   (+1 więcej)
Seksuolog   (+1 więcej)
Ginekolog onkolog   (+1 więcej)
Ginekolog estetyczny   (+1 więcej)
Proktolog   (+1 więcej)
Ginekolog położnik   (+1 więcej)
Ginekolog onkolog   (+1 więcej)
Ginekolog położnik   (+1 więcej)
Proktolog   (+1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Chodzę tu do kilku lekarzy i z każdego jestem zadowolona. Nie czekam w kolejkach jak to się dzieje na nfz. Bardzo duży plus.

Kompleksowość leczenia

Przeprowadzałam w tej klinice labioplastykę. Wszystko przeszło bardzo w porządku. Miejsce znalazłam po wielu dobrych poleceniach no i sprawdziło się.

Kompleksowość leczenia

Naprawdę świetna placówka. Sprzęt medyczny, obsługa i lekarze na najwyższym poziomie. Do kliniki trafiłam z powodu wysiłkowego nietrzymania moczu. Teraz mój krępujący problem zniknął i mogę cieszyć się normalnym życiem. Dziękuje i pozdrawiam cały zespół Intima clinic.

Kompleksowość leczenia

Świetne miejsce na mapie Krakowa ! Klinika jest nowoczesna, posiada sprzęt medyczny najnowszej generacji. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Intima Clinic, personel jest bardzo sympatyczny, profesjonalny i pomocny. Na pewno tam wrócę !

Kompleksowość leczenia

piękne miejsce , ogromny profesjonalizm i wysoki poziom usług miałam robiony zabieg HIFU na ujędrniania pochwy po trzech porodach myślę ze to jest obowiązkowy zabieg..żałuje tylko ze tak późno

Kompleksowość leczenia

Miła profesjonalna obsługa !! powodzenia .Byłam u doktora Kałamackiego na USG prenatalnym miły ciepły człowiek i bardzo dobry specjalista . Cierpliwy wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył

Kompleksowość leczenia

Szybkie przyjęcie, super podejście do pacjenta. Uzyskałam konkretne odpowiedzi na pytania, poradę jak dalej działać oraz zostałam szczegółowo przebadana. Polecam tą placówkę !:)

Kompleksowość leczenia

Wspaniałe miejsce, wspaniali lekarze. Wizyty zawsze przebiegają sprawnie, dokładnie, miło. Polecam serdecznie :) Każda placówka medyczna powinna tak funkcjonować.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii