INTIMA CLINIC SP. Z O.O.INTIMA CLINIC SP. Z O.O. - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.

0,0

O nas

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety
jest przedmiotem naszej najwyższej uwagi. Intymność postrzegamy jako prawo do komfortu, dyskrecji, seksualności i dumy z własnego ciała.

Rozumiemy nasze Pacjentki i ich potrzeby. Jest dla nas oczywiste, że Kobieta to też jej ciało, które stanowi mapę jej życia. Często zapisane są na nim dowody walki z wahaniami wagi, trudy związane z przebytymi ciążami i porodami. W wyniku tych doświadczeń, niektóre elementy kobiecej natury przestają funkcjonować, a Ona przestaje się czuć dobrze z własną fizjologią.

Wolność i komfort

Nasi lekarze rozumieją, co to znaczy żyć z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, gdy zwykłe zajęcia fitness i skoki z dziećmi na trampolinie przyprawiają o szybsze bicie serca. Wiedzą też, czym dla Kobiety jest rozluźnienie okolic intymnych po kolejnym naturalnym porodzie. I jak to jest, gdy w wyniku biologicznych zmian, życie seksualne przestało być tak satysfakcjonujące jak kiedyś.

W Intima Clinic przywracamy naszym Pacjentkom poczucie wolności i komfort życia. Zabieg trwający czasem kilkanaście minut, wykonany przy użyciu najnowocześniejszej aparatury i przez najlepszych specjalistów, rozwiąże problem, który przypomina o sobie w codziennym życiu. Pragniemy, aby Kobiety – bez względu na wiek – lubiły swoje ciało i cieszyły się własną seksualnością.

Jesteśmy dla Ciebie

Zależy nam również na tym, by nasze Pacjentki czuły się wolne w decydowaniu o swojej płodności. Tym, które z macierzyństwem chcą poczekać, albo w ogóle go nie planują, dobierzemy najskuteczniejszą i nowoczesną antykoncepcję. Paniom, które zdecydowały, że chcą mieć dziecko, będziemy towarzyszyć od samego początku aż do porodu. Chociaż czasem okazuje się, że w samym zajściu w ciążę potrzebna jest pomoc medyczna. Zajmujemy się leczeniem niepłodności według najnowszych światowych standardów.

Czasem nasze Pacjentki zmagają się z problemem, który – w rzeczywistości – jest drobnym defektem fizycznym, ale jego istota tkwi w ich psychice. Wtedy bardziej skuteczna niż laser okazuje się rozmowa z fachowcami. Wykwalifikowany i doświadczony seksuolog pomoże zobaczyć, gdzie tkwi źródło problemu i dobierze najlepszą terapię.

Jednym słowem, jesteśmy wszędzie tam, gdzie słowo “kobiecość” jest odmieniane przez przypadki. Komfort fizyczny i psychiczny kobiety to dewiza Intima Clinic. Serdecznie zapraszamy!

Nasi lekarze

Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
Chirurg plastyczny   (+-1 więcej)
Endokrynolog   (+-1 więcej)
Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
Chirurg naczyniowy   (+-1 więcej)
Angiolog   (+-1 więcej)
Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
Chirurg ogólny   (+-1 więcej)
Diabetolog   (+-1 więcej)
Psycholog   (+-1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Wspaniałe miejsce, wspaniali lekarze. Wizyty zawsze przebiegają sprawnie, dokładnie, miło. Polecam serdecznie :) Każda placówka medyczna powinna tak funkcjonować.

Kompleksowość leczenia

Naprawdę świetna placówka. Sprzęt medyczny, obsługa i lekarze na najwyższym poziomie. Do kliniki trafiłam z powodu wysiłkowego nietrzymania moczu. Teraz mój krępujący problem zniknął i mogę cieszyć się normalnym życiem. Dziękuje i pozdrawiam cały zespół Intima clinic.

Kompleksowość leczenia

Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej kliniki, ponieważ miałam problemy z nietrzymaniem moczu, a jestem osobą w dość młodym wieku to był dla mnie ogromny kłopot. Zarówno przed zabiegiem jak i po nim czułam się wyjątkowo, bo nigdy nie spotkałam się jeszcze z kliniką, która tak dba o swoich pacjentów. Pan Doktor miesiąc po zabiegu sam zadzwonił do mnie, żeby dopytać czy czuję się dobrze i czy czegoś potrzebuje. Dziękuję :)

Kompleksowość leczenia

Trafiłam do tej kliniki do Pani dietetyk i jestem bardzo mile zaskoczona. Pani doktor bardzo profesjonalnie się mną zajęła - otrzymałam spersonalizowane zalecenia dietetyczne i jestem z Panią doktor w stałym kontakcie mailowym. Klinika sama w sobie jest bardzo nowoczesna i otwarta na potrzeby każdego pacjenta. Super miejsce

Kompleksowość leczenia

Polecam ta klinikę zdecydowanie, chociażby za niesamowite podejście do pacjenta. Dawno nie spotkałam się z tak miłą obsługą :) Panie na recepcji są bardzo pomocne, widać, ze w klinice panuje bardzo dobra atmosfera, a współpraca między nimi jest na najwyższym poziomie. Gabinety są bardzo eleganckie i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, przekonałam się na własnej skórze podczas zabiegu labioplastyki, a później na wizycie u chirurga naczyniowego. BRAWO !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii