Intima ClinicIntima Clinic - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

Intima Clinic

0,0

O nas

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety
jest przedmiotem naszej najwyższej uwagi. Intymność postrzegamy jako prawo do komfortu, dyskrecji, seksualności i dumy z własnego ciała.

Rozumiemy nasze Pacjentki i ich potrzeby. Jest dla nas oczywiste, że Kobieta to też jej ciało, które stanowi mapę jej życia. Często zapisane są na nim dowody walki z wahaniami wagi, trudy związane z przebytymi ciążami i porodami. W wyniku tych doświadczeń, niektóre elementy kobiecej natury przestają funkcjonować, a Ona przestaje się czuć dobrze z własną fizjologią.

Wolność i komfort

Nasi lekarze rozumieją, co to znaczy żyć z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, gdy zwykłe zajęcia fitness i skoki z dziećmi na trampolinie przyprawiają o szybsze bicie serca. Wiedzą też, czym dla Kobiety jest rozluźnienie okolic intymnych po kolejnym naturalnym porodzie. I jak to jest, gdy w wyniku biologicznych zmian, życie seksualne przestało być tak satysfakcjonujące jak kiedyś.

W Intima Clinic przywracamy naszym Pacjentkom poczucie wolności i komfort życia. Zabieg trwający czasem kilkanaście minut, wykonany przy użyciu najnowocześniejszej aparatury i przez najlepszych specjalistów, rozwiąże problem, który przypomina o sobie w codziennym życiu. Pragniemy, aby Kobiety – bez względu na wiek – lubiły swoje ciało i cieszyły się własną seksualnością.

Jesteśmy dla Ciebie

Zależy nam również na tym, by nasze Pacjentki czuły się wolne w decydowaniu o swojej płodności. Tym, które z macierzyństwem chcą poczekać, albo w ogóle go nie planują, dobierzemy najskuteczniejszą i nowoczesną antykoncepcję. Paniom, które zdecydowały, że chcą mieć dziecko, będziemy towarzyszyć od samego początku aż do porodu. Chociaż czasem okazuje się, że w samym zajściu w ciążę potrzebna jest pomoc medyczna. Zajmujemy się leczeniem niepłodności według najnowszych światowych standardów.

Czasem nasze Pacjentki zmagają się z problemem, który – w rzeczywistości – jest drobnym defektem fizycznym, ale jego istota tkwi w ich psychice. Wtedy bardziej skuteczna niż laser okazuje się rozmowa z fachowcami. Wykwalifikowany i doświadczony seksuolog pomoże zobaczyć, gdzie tkwi źródło problemu i dobierze najlepszą terapię.

Jednym słowem, jesteśmy wszędzie tam, gdzie słowo “kobiecość” jest odmieniane przez przypadki. Komfort fizyczny i psychiczny kobiety to dewiza Intima Clinic. Serdecznie zapraszamy!

Nasi lekarze

Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
Chirurg plastyczny   (+-1 więcej)
Endokrynolog   (+-1 więcej)
USG ginekologiczne   (+-1 więcej)
Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
Chirurg naczyniowy   (+-1 więcej)
Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
USG Doppler   (+-1 więcej)
Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
USG dzieci   (+-1 więcej)
Chirurg ogólny   (+-1 więcej)
Dietetyk   (+-1 więcej)
Seksuolog   (+-1 więcej)
Psychoterapeuta   (+-1 więcej)
Seksuolog   (+-1 więcej)
Dietetyk   (+-1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Problem tam na dole? Ja wiem, ze może być wstydliwy :/ Sama przez to przeszłam. U mnie chodziło o nietrzymanie moczu. Męczyłam się długo, ale w końcu postanowiłam cos z tym zrobić. Szukałam trochę lekarza i tak znalazłam doktora Tomasza Bastę. Pomogli mi i czuje, ze w końcu żyję! Nie wstydzę się chodzić na basen, nie wstydzę się spotykać ze znajomymi. W ogóle żyć się w końcu nie wstydzę. Wspaniale!

Kompleksowość leczenia

W Intima Clinic miałam prowadzoną ciążę i nie zamieniłabym na żadna inna klinikę. Zanim wybrałam klinikę - szukałam poleceń u koleżanek. Przez to nasłuchałam się różnych historii z innych miejsc… A tam? A tam było wspaniale. Obsługa - super, standard - ekstra, personel - kochany, no nic dodać nic ująć.

Kompleksowość leczenia

Po porodzie często sprawy tam na dole nieco się komplikują… U mnie odbudowa krocza poszła razem w zestawie z zabiegami związanymi z nietrzymaniem moczu. W tej sprawie trafiłam do Intima Clinic i do doktora Tomasza Basty i dzisiaj na nowo cieszę się życiem! Polecam każdej kobiecie, która ma ten problem. Pora pozbyć się go raz na zawsze :)

Kompleksowość leczenia

Byłam tu u doktora Basty oraz u doktora Aksędowskiego. W obu przypadkach byłam zadowolona. U doktora Aksędowskiego to była jednorazowa sprawa chirurgiczna, a u doktora Basty chodzę na standardowe wizyty już pół roku.

Kompleksowość leczenia

Mega klinika. Chodzę tu i do ginekologa - Pana doktora Basty, poza tym korzystam z porad dietetyka i seksuologa. Mają mega rozbudowaną ofertę. Samo miejsce wygląda bardzo ładnie i zwyczajnie przyjemnie spędza się tu czas. Lekarze są bardzo w porządku, a na terminy nie trzeba czekać na nfz tylko bez problemu znajduje sie dla mnie termin gdy tylko potrzebuje. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii