InviMed Europejskie Centrum Macierzyństwa PoznańInviMed Europejskie Centrum Macierzyństwa Poznań - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

InviMed Europejskie Centrum Macierzyństwa Poznań

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Dzięki znakomitej współpracy zespołu lekarzy i embriologów, zdobywamy zaufanie pacjentów i uzyskujemy wysokie wyniki skuteczności.

Spełniamy marzenia
Naszą misją ...

Spełniamy marzenia
Naszą misją jest pomoc w tworzeniu szczęśliwej rodziny.
Wypełniamy ją z pełnym zaangażowaniem i radością.
Służymy pacjentom rozwiązując ich problemy z płodnością. Korzystamy ze światowej wiedzy medycznej, najnowocześniejszych technologii oraz metod leczenia. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o rodzicielstwie. Uśmiechy na twarzach szczęśliwych rodziców nadają sens naszej pracy.

Historia
Pierwsza klinika InviMed została otwarta w 2001 roku w Warszawie. Powstała jako specjalistyczne centrum diagnozowania i leczenia niepłodności. Dzięki osiąganym sukcesom i zaufaniu naszych pacjentów, InviMed szybko rozrósł się w sieć klinik ulokowanych w różnych częściach kraju. W 2006 roku zaczęły działać kliniki w Poznaniu i we Wrocławiu, od lipca 2010 roku także w Gdyni, a od 2013 roku w Katowicach. W sierpniu 2022 r. została otwarta szósta klinika InviMed - na warszawskiej Pradze.

Lider skuteczności
Skuteczność leczenia w InviMed jest bardzo wysoka i wynosi aż 62% dla wszystkich cykli in vitro. W pierwszym cyklu jest ona jeszcze wyższa – wynosi aż 64%.
Skuteczność leczenia została obliczona na podstawie zestawienia zawierającego wyniki kliniczne ze wszystkich cykli leczenia: IVF, ICSI oraz IMSI przeprowadzonych w latach 2017-2019. Przedstawione dane dotyczą kobiet ze wszystkich grup wiekowych. Osobom, dla których naturalne poczęcie dziecka jest wręcz niemożliwe, nasze wyniki skuteczności dają ogromną szansę. W InviMed ponad 6 na 10 par może cieszyć się z rodzicielstwa już po pierwszej próbie in vitro, ponieważ aż 64% pierwszych prób kończy się sukcesem.

Nasze wyniki są dowodem na to, że warto zaufać profesjonalizmowi, wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu.

Nasi lekarze

Ginekolog   (+3 więcej)