Inżynieria UmysłuInżynieria Umysłu - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Inżynieria Umysłu

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Jeżeli teraz potrzebna jest Ci skuteczna pomoc – doskonale trafiłeś. Inżynieria Umysłu to miejsce, w którym każdy kto potrzebuje pomocy może czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Inżynieria Umysłu jest przede wszystkim miejscem, gdzie efektywnie i profesjonalnie poradzimy sobie z Twoimi wszystkimi problemami. Dlatego pełna procedura naszej autorskiej terapii wykorzystuje następujące narzędzia:

HIPNOZA MEDYCZNA
TECHNIKI NEUROLINGWISTYCZNEGO PROGRAMOWANIA
COACHING
ELEMENTY TERAPII POZNAWCZO – BEHAWIORALNEJ
SZTUKA PERSWAZJI
AUTOHIPNOZA

Skuteczność terapii, którą dobierzemy indywidualnie do Ciebie, będzie najwyższa. Co najważniejsze, dzięki terapii odzyskasz nową jakość życia, które nabierze nowego sensu i jaśniejszych barw.

Oferujemy Ci pomoc w ramach 3 pakietów (4 sesje – 6 godzin terapii, 8 sesji – 12 godzin terapii, 10 sesji – 15 godzin terapii). Pakiet zostanie do Ciebie dobrany indywidualnie po pierwszej sesji konsultacyjnej trwającej 60 minut.

Każda kolejna sesja terapeutyczna będzie trwała 90 minut. Szczegóły możesz poznać na naszej stronie internetowej: https://inzynieriaumyslu.pl/

-> Podsumowując, nasza autorska metoda TERAPII wzbogacona została o coaching, techniki NLP, hipnozę medyczną (hipnoterapia), elementy terapii poznawczo – behawioralnej, sztukę perswazji oraz autohipnozę.

? DLACZEGO nasza terapia zapewnia tak spektakularne, trwałe i jednocześnie szybkie efekty?

1. Po pierwsze: jest to terapia krótkoterminowa.

W konsekwencji 94% naszych klientów potrzebuje maksymalnie 8 sesji czyli 12 godzin terapii aby całkowicie pozbyć się problemu.

2. Po drugie: jest to terapia zupełna i skończona.

Dlatego 100% naszych klientów, którzy latami bezskutecznie szukali pomocy u psychologów i psychiatrów, po odbyciu terapii w Inżynierii Umysłu nie potrzebowało szukać pomocy u innych.

3. Po trzecie: jest to terapia niezwykle skuteczna.

W rezultacie 100% naszych klientów potwierdziło kompletne i całkowite pozbycie się problemu po odbyciu pełnej procedury terapeutycznej.

4. Po czwarte: jest to terapia gwarantująca permanentną i radykalną zmianę.

Tak – 100% naszych klientów potwierdza odczuwalną poprawę jakości życia zarówno po zakończeniu terapii jak i po miesiącach i latach po jej zakończeniu.

Co najważniejsze w ramach terapii jesteś w stanie osiągnąć zmianę – za którą idzie nowa, lepsza jakość życia.

-> Innymi słowy, realną, kompletną i oczekiwaną zmianę – metalnie i fizycznie – odczujesz Ty sam!

!!! Zarezerwuj wizytę już dziś za pośrednictwem portalu https://www.rankinglekarzy.pl/ lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 662064242!

Z pewnością znajdziemy najbardziej dogodny dla Ciebie termin!

Nasi lekarze

Trener   (+1 więcej)