0,0

Medycyna estetyczna
Chirurg ogólny
Anestezjolog   (+-1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zawsze fachowa i miła obsługa. Serdecznie wszystkim polecam

Kompleksowość leczenia

Mile jestem zaskoczona tym gabinetem. Co prawda słyszałam wcześniej o nim dobre opinie, ale i tak wszystko przebiegało lepiej, niż myślałam :) Bardzo uprzejmy i kompetentny personel. Pozdrawiam :)

Kompleksowość leczenia

We wszystkich kategoriach daję spokojnie piątki :) Bardzo uprzejmy personel, sprawna obsługa pacjenta, bardzo dobra opieka medyczna, informowanie o wszystkim na bieżąco, dobrze wyposażony gabinet i kompleksowość leczenia. Polecam :)

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolona z moich wizyt w gabinecie Freshmed. Bardzo miły i fachowy personel. Efekty przerosły moje oczekiwania. Serdecznie wszystkim polecam

Kompleksowość leczenia

Śmiało mogę wszystkim polecić Freshmed. Byłam tu z kilkoma różnymi problemami i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze fachowo i miło.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii