None

Nasi lekarze

Lekarz medycyny ratunkowej   (+4 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Medycyna estetyczna

Kompleksowość leczenia

Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zawsze fachowa i miła obsługa. Serdecznie wszystkim polecam

Kompleksowość leczenia

Mile jestem zaskoczona tym gabinetem. Co prawda słyszałam wcześniej o nim dobre opinie, ale i tak wszystko przebiegało lepiej, niż myślałam :) Bardzo uprzejmy i kompetentny personel. Pozdrawiam :)

Kompleksowość leczenia

We wszystkich kategoriach daję spokojnie piątki :) Bardzo uprzejmy personel, sprawna obsługa pacjenta, bardzo dobra opieka medyczna, informowanie o wszystkim na bieżąco, dobrze wyposażony gabinet i kompleksowość leczenia. Polecam :)

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolona z moich wizyt w gabinecie Freshmed. Bardzo miły i fachowy personel. Efekty przerosły moje oczekiwania. Serdecznie wszystkim polecam

Kompleksowość leczenia

Śmiało mogę wszystkim polecić Freshmed. Byłam tu z kilkoma różnymi problemami i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze fachowo i miło.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobry gabinet z fachowym i miłym personelem. Nie znam się za bardzo na stomatologii, ale Panie doktor mi zawsze wszystko wytłumaczą i jestem przez to spokojniejszy. Lubię przejrzystość sytuacji i znajomość przebiegu leczenia jest dla mnie ważna.

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolona z usług gabinetu! Wszystko na najwyższym poziomie. Oby w naszym kraju było więcej takich placówek, to na pewno będzie żyło się nam wszystkim lepiej. Serdecznie wszystkim polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii