Klinika OkólnaKlinika Okólna - zdjęcie profilowe

Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

W naszej Klinice oferujemy całą gamę zabiegów w zakresie stomatologii, kompleksową opiekę w zakresie chirurgii dziecięcej. Założeniem naszego działania jest nowoczesne, profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta i jego problemów. W Klinice przyjmują również specjaliści z zakresu Pediatrii , Nefrologii, Urologii, Dermatologii oraz Ortodoncji.

Nasi lekarze

Poradnia Chirurgii Dziecięcej

Chirurg dziecięcy   (+3 więcej)
Urolog dziecięcy   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Poradnia Stomatologiczna

Poradnia Ortodontyczna

Poradnia Pediatryczna

Poradnia Urologiczna

Urolog dziecięcy   (+3 więcej)

Poradnie Nefrologiczna

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Opieka i podejście i do pacjenta jest w pełni profesjonalne. Bardzo konkretny lekarz. Uznaje zdrowie pacjenta za wartość najwyższą, nawet jeśli nie można uniknąć krótkotrwałego cierpienia. (Problem ze stanami zapalnymi pod napletkiem) - . Proszę wierzyć, że w innych gabinetach specjalistycznych było znacznie gorzej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii