"LUXDENT" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ S.C. Andrzej Bogusz, Justyna Bogusz, Paweł Bogusz, Katarzyna Kępa

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy   (+3 więcej)

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

12 latek miał być leczony ponieważ miał tyłozgryz. Po konsultacjach został założony aparat, co miesiąc nowa wizyta, tak przez 3 lata. Po trzech latach po 3 przesunięciu terminu zdjęcia poszliśmy do innego ortodonty na konsultacje i okazało się ze nie ma poprawy a wręcz część zębów została wykrzywiona( nienaturalne odstępy między zębami ). Przez 3 lata pobierali pieniądze i wyrządzili szkody. Obsługiwała nas starsza ortodontka. Jej zachowanie też było nieprzyjemne, proste wizyty przeciągała, była nieuprzejma. Serdecznie nie polecam! trzymać się z daleka od tego miejsca.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii